comScore

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı (İstanbullu Gelin 63. bölüm fragmanı izle)

17 Kasım 2018, Cumartesi 00:02
İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı (İstanbullu Gelin 63. bölüm fragmanı izle)

İstanbullu Gelin 63. bölüm fragmanı izle. İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı izle. İstanbullu Gelin son bölüm fragmanı izle. İstanbullu Gelin 63. bölüm fragmanı haberimizde.

İstanbullu Gelin dizisinin 62. bölümü bu akşam Star Tv ekranlarında saat 20:00'dan itibaren sevenleri ile buluştu. İstanbullu Gelin 62. bölümden sonra İstanbullu Gelin dizisi izleyicileri gözünü İstanbullu Gelin 63. bölüm fragmanına çevirdi. İstanbullu Gelin 63. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İstanbullu Gelin 63. bölüm fragmanında hangi ipucları var? İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı haberimizde.


İstanbullu Gelin 63. bölüm fragmanı (İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı)


İSTANBULLU GELİN 62. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Fikret, Sedef'ten aldığı bilgilerle sarsılmış, ne yapacağını kestirememektedir. Ülfet, sandıktaki bilgilerinin saçıldığından habersiz yoluna devam ederken, Süreyya ile en derin yarası üzerine yüzleşmek zorunda kalır. Fikret, eldeki bilgileri Faruk'la paylaşınca Ülfet için bambaşka bir dönemin başlayacağı netleşir. Adem'in vereceği karar ise Boranlar için büyük bir sürpriz olacaktır…
İstanbullu Gelin 63. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan İstanbullu Gekin 62. bölüm den sonra hemen Star TV ekranlarında gösterime girdi. İstanbullu Gelin 63. bölüm fragmanında hangi ipucları yer aldı? İstanbullu Gelin 63. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İstanbullu Gelin 63. bölüm fragmanı izlemek için haberimize göz atabilirsiniz.
 

İstanbullu Gelin dizisi oyuncu isimleri


İSTANBULLU GELİN DİZİSİ OYUNCULARI

Özcan Deniz
Aslı Enver
İpek Bilgin
Salih Bademci
Fırat Tanış
Dilara Aksüyek
Tamer Levent
Güven Murat Akpınar
Berkay Hardal
Murat Aygen
Neslihan Yeldan
Nergis Çorakçı

İSTANBULLU GELİN DİZİSİ KÜNYE:

Yapım: O3 Medya
Yapımcı: Onur Güvenatam
Yönetmen: Zeynep Günay Tan-Deniz Koloş
Senaryo: Teşrik-i Mesai
 

İSTANBULLU GELİN 63. BLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"