comScore

İstanbullu Gelin son bölüm tek parça full izle 5 Nisan (İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı İZLE)

05 Nisan 2019, Cuma 23:21
İstanbullu Gelin son bölüm tek parça full izle 5 Nisan (İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı İZLE)

Star TV'de İstanbullu Gelin 79. bölümü ile ekranlara geldi. İstanbullu Gelin yeni bölüm izle, İstanbullu Gelin son bölüm ve İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı sorgularını yapan kullanıcılar için merak edilen detaylar haberimizde.

Star TV'nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin 79. bölümü ile yayınlandı. İstanbullu Gelin son bölümde neler yaşandı? İstanbullu Gelin yeni bölüm izlemek isteyenler ve İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanını merak edenler dizi rehberimize göz atabilirsiniz. İstanbullu Gelin dizisinin 79. bölümünde Süreyya'nın anlam vermediği rüyaları devam etmektedir. Faruk'un Süreyya'ya yaptığı sürpriz ise onların yeni bir yola girdiğinin göstergesidir.
 

İstanbullu Gelin son bölümde neler oldu? İstanbullu Gelin 79. bölüm izle


İstanbullu Gelin dizisinin son bölümünde Faruk şirketten ayrıldı ve bu durumdan Boronlar etkilendi. Faruk'u anlamak için çaba gösteren Fikret ve Adem, aynı zamanda destek olmayı ihmal etmedi. Süreyya'nın bu olanlardan haberi olmaması kaos çıkarkırken, Esma da Faruk'un işi bırakmasını kabullenemedi.

İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölümü olan İstanbullu Gelin dizisi 79. bölümde Esma'nın hastalığı artık kötü boyutlara ulaştı. Faruk üzerinde bir baskı oluşturmakran vazgeçti. İşi bırakan Faruk, Süreyya ile vakit geçirmenin keyfini sürdü. Esma tarafından unutulan Anastasia, işini sürdürmeyi başardı. Süreyya gördüğü rüyalar ile zor durumda kalırken, Faruk ile hayatlarına yeni sayfa açtığını kabul etti.
Yapım: O3 Medya
Yapımcı: Onur Güvenatam
Yönetmen: Zeynep Günay Tan-Deniz Koloş
Senaryo: Teşrik-i Mesa

İSTANBULLU GELİN 79. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
 

 

İstanbullu Gelin dizisi oyuncuları


Özcan Deniz
Aslı Enver
İpek Bilgin
Salih Bademci
Fırat Tanış
Dilara Aksüyek
Tamer Levent
Güven Murat Akpınar
Berkay Hardal
Murat Aygen
Neslihan Yeldan
Nergis Çorakçı
 

İstanbullu Gelin 80. bölüm fragmanı çıktı mı? İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı


Star TV ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. İstanbullu Gelin 80. bölüm fragmanını izlemek isteyenler internet ortamında İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı çıktı mı? İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İstanbullu Gelin 80. bölüm fragmanı izle şeklinde arama yapmaya başladı. İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanının önümüzdeki 3-4 gün içinde yayınlanması bekleniyor. İstanbullu Gelin dizisi 80. bölüm fragmanı dizinin fanatikleri tarafından merakla bekleniyor.

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.

 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"