comScore

İstanbullu Gelin son bölüm tek parça full izle 29 Mart (İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı İZLE)

29 Mart 2019, Cuma 22:29
İstanbullu Gelin son bölüm tek parça full izle 29 Mart (İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı İZLE)

Star TV'de İstanbullu Gelin 78. bölümü ile ekranlara geldi. İstanbullu Gelin yeni bölüm izle, İstanbullu Gelin son bölüm ve İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı sorgularını yapan kullanıcılar için merak edilen detaylar haberimizde.

Star TV'nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin 78. bölümü ile yayınlandı. İstanbullu Gelin son bölümde neler yaşandı? İstanbullu Gelin yeni bölüm izlemek isteyenler ve İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanını merak edenler dizi rehberimize göz atabilirsiniz. İstanbullu Gelin dizisinin 78. bölümünde önce Fikret, ardından beklenmedik şekilde Osman'la karşı karşıya kalan Esma büyük bir kırılma yaşar.
 

İstanbullu Gelin son bölümde neler oldu? İstanbullu Gelin 78. bölüm izle


İstanbullu Gelin dizisinin son bölümünde Süreyya konakta zor günler geçirir ama yanında Faruk'u bulamaz. İpek, Okan'ı ikna ederek şirketten ayrılmasına neden olur. Özgür, Süreyya ile görüşmeye karar verir. Emir okuldaki bir iş için babası Faruk'a ulaşamayınca hayal kırıklığı yaşar.

İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölümü olan İstanbullu Gelin dizisi 78. bölümde Faruk şirketten ayrılmaya karar verir. Fikret ve Adem şok olmalarına rağmen anlayış göstermeye çalışır. Süreyya, Faruk'un kararından haberinin olmamasını dert eder. Esma ise bu olayı kabul edemez. Hem Fikret hem de Osman ile yüzleşmek zorunda kalır.
Yapım: O3 Medya
Yapımcı: Onur Güvenatam
Yönetmen: Zeynep Günay Tan-Deniz Koloş
Senaryo: Teşrik-i Mesa

İSTANBULLU GELİN YENİ BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>
 

 

İstanbullu Gelin dizisi oyuncuları


Özcan Deniz
Aslı Enver
İpek Bilgin
Salih Bademci
Fırat Tanış
Dilara Aksüyek
Tamer Levent
Güven Murat Akpınar
Berkay Hardal
Murat Aygen
Neslihan Yeldan
Nergis Çorakçı
 

İstanbullu Gelin 79. bölüm fragmanı çıktı mı? İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı


Star TV ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. İstanbullu Gelin 79. bölüm fragmanını izlemek isteyenler internet ortamında İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı çıktı mı? İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İstanbullu Gelin 79. bölüm fragmanı izle şeklinde arama yapmaya başladı. İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanının önümüzdeki 3-4 gün içinde yayınlanması bekleniyor. İstanbullu Gelin dizisi 79. bölüm fragmanı dizinin fanatikleri tarafından merakla bekleniyor.

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.

 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"