comScore

İstanbullu Gelin son bölüm izle - İstanbullu Gelin 85. bölüm izle (İstanbullu Gelin 17 Mayıs 2019 Cuma yeni bölüm full izle)

18 Mayıs 2019, Cumartesi 01:05
İstanbullu Gelin son bölüm izle - İstanbullu Gelin 85. bölüm izle (İstanbullu Gelin 17 Mayıs 2019 Cuma yeni bölüm full izle)

İstanbullu Gelin dizisi son bölüm olan İstanbullu Gelin 85. bölümü izlemek için detaylar haberimizde. İstanbullu Gelin 85. bölüm yayında. 

FutbolArena - Star TV'nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin yeni bölümüyle ekranlara geldi. Başrollerinde Özcan Deniz ve Aslı Enver gibi ünlü oyuncuların yer aldığı İstanbullu Gelin dizisi son bölüm olan İstanbullu Gelin 85. bölümünde yine büyük heyecan yaşandı. İstanbullu Gelin son bölüm olan İstanbullu Gelin 518. bölümünü kaçıranlar için İstanbullu Gelin son bölüm özetiyle birlikte İstanbullu Gelin son bölüm olan İstanbullu Gelin 85. bölümü izlemek için gerekli olan bağlantılar haberimizde. 
 

İstanbullu Gelin 17 Mayıs 2019 Cuma son bölüm özeti


Garip'in ölümünü kabullenmek Esma için kolay olmaz. Esma'nın Garip'in hayaliyle birlikte yaşamaya başlaması ise konakta farklı bir dönemi başlatır. Adem ve Güneş ise evlat edinmeye karar verirler. Bunun için ise ilişkilerinde atmaları gereken bir adım vardır. Süreyya'nın Yaz için yaptığı çalışmayı Mert hazırladığı albümde kullanmak ister. Stüdyoya giren Süreyya her şeye rağmen enerjisini yüksek tutmaya çalışmaktadır. Garip'in ölümüyle Boran'lar için farklı bir süreç başlar. Esma'nın hastalığının iyice ağırlaşması onu akıl almaz bir sonuca götürecektir.
İSTANBULLU GELİN DİZİSİ KÜNYE:
Yapım: O3 Medya
Yapımcı: Onur Güvenatam
Yönetmen: Zeynep Günay Tan-Deniz Koloş
Senaryo: Teşrik-i Mesai
İSTANBULLU GELİN DİZİSİ OYUNCULARI

Özcan Deniz
Aslı Enver
İpek Bilgin
Salih Bademci
Fırat Tanış
Dilara Aksüyek
Tamer Levent
Güven Murat Akpınar
Berkay Hardal
Murat Aygen
Neslihan Yeldan
Nergis Çorakçı

İstanbullu Gelin 85. bölüm Star TV 17 Mayıs 2019 Cuma


Star TV'nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin dizisi son bölüm olan İstanbullu Gelin 85. bölümünü izlemek için internet ortamında İstanbullu Gelin son bölüm izle, İstanbullu Gelin yeni bölüm izle, İstanbullu Gelin 85. bölüm izle, İstanbullu Gelin son bölüm full izle, İstanbullu Gelin 85. bölüm full tek parça izle şeklinde arama yapılmaya başlandı. İstanbullu Gelin son bölüm olan İstanbullu Gelin 85. bölümü izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"