comScore

İstanbullu Gelin son bölüm izle - İstanbullu Gelin 61. bölüm izle (İstanbullu Gelin Star TV izle)

10 Kasım 2018, Cumartesi 00:16
İstanbullu Gelin son bölüm izle - İstanbullu Gelin 61. bölüm izle (İstanbullu Gelin Star TV izle)

İstanbullu Gelin izle. İstanbullu Gelin yeni bölüm izle. İstanbullu Gelin son bölüm izle. İstanbullu Gelin Star TV izle. İstanbullu Gelin son bölümü ile izleyicileri ile 9 Kasım Cuma günü buluştu.

FutbolArena - İstanbullu Gelin dizisi yeni bölüm fragmanı izle. Kızım dizisi fragmanı yayınlandı mı? İstanbullu Gelin 61. bölüm izle. STAR TV ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinin 61. bölüm yayınlandı.İstanbullu Gelin'in yeni ekranlarında yayınlandı. İstanbullu Gelin dizisi yeni 61. bölüm izlemek için haberimize göz atabilirsiniz.


İSTANBULLU GELİN 61. BÖLÜM İZLE 


Adem'in, Dilara'ya sürprizi ne olacak? 

Garip nişanlısı Esma'nın ailesini evinde ağırlamak ister. Fakat bu durum Faruk'un pek hoşuna gitmez ne yapacağını bilememektedir. Süreyya'nın desteği ile Faruk bir kaçış yolu bulur. Dilara, Adem'in boşanmayı geri çektiğini öğrendiği için konağa gider ve Adem'in bebek odası hazırladığını görür. Adem, Dilara'ya karşı olan öfkesini kusar. Senem ile Güneş'in gizli görüşmeleri Akif'in dikkatini çeker ve Akif'e hiç beklemediği bir bilginin yolunu açar. Ülfet ve Güneş, Sedef'i bertaraf ettiklerini düşündükleri noktada Sedef tekrar ortaya çıkarak herkesin dikkatin çekmeyi başarır.

İSTANBULLU GELİN DİZİSİ OYUNCULARI

Özcan Deniz
Aslı Enver
İpek Bilgin
Salih Bademci
Fırat Tanış
Dilara Aksüyek
Tamer Levent
Güven Murat Akpınar
Berkay Hardal
Murat Aygen
Neslihan Yeldan
Nergis Çorakçı


İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"