comScore

İstanbullu Gelin son bölüm İZLE (8 Haziran 201 Cuma) - İstanbullu Gelin dizisi 8 Haziran son bölüm full tek parça kesintisiz İZLE

09 Haziran 2018, Cumartesi 00:17
İstanbullu Gelin son bölüm İZLE (8 Haziran 201 Cuma) - İstanbullu Gelin dizisi 8 Haziran son bölüm full tek parça kesintisiz İZLE

İstanbullu Gelin dizisi son bölüm olan İstanbullu Gelin 53. bölüm yayınlandı. İstanbullu Gelin dizisi son bölüm yine nefesleri kesti. İstanbullu Gelin dizisi son bölüm olan İstanbullu Gelin dizisi 53. bölümü izleyemeyenler için İstanbullu Gelin dizisi son bölüm olan İstanbullu Gelin dizisi 53. bölüm özeti ve aynı zamanda İstanbullu Gelin dizisi son bölüm olan İstanbullu Gelin dizisi 53. bölüm videosu haberimizde. 

İstanbullu Gelin dizisi son bölümü yayınlandı. İstanbullu Gelin dizisi son bölüm olan İstanbullu Gelin dizisi 53. bölümü izleyemeyenler için İstanbullu Gelin dizisi son bölüm olan İstanbullu Gelin dizisi 53. bölüm özetini haberimizde derledik. Peki İstanbullu Gelin dizisi son bölümde neler oldu? İstanbullu Gelin dizisi son bölüm olan İstanbullu Gelin dizisi 53. bölümde yaşananları haberimizin devamında bulabilirsiniz. Öte yandan İstanbullu Gelin dizisi son bölüm olan İstanbullu Gelin dizisi 53. bölümü izlemek için yine İstanbullu Gelin dizisi 53. bölüm özetine ulaşmak için gereken detaylar haberimizde. 
 

İstanbullu Gelin dizisi 53. bölüm özeti


Fikret uçağın korgo bölümünde bulunan uyuşturucu nedeniyle tutuklanır. Bu durum Boran Şirketler grubunun hisse kaybetmesine sebep olmaktadır. Faruk detaylı bir araştırma ile komployu yapanı bulmaya çalışmaktadır. Adem ise Fikret'e karşı oynamaya devam etmektedir. Süreyya'nın kanamasının olması ise Boranlar'a bir şok daha yaşatacaktır. Faruk, İpek'in desteği ile komployu yapanın Adem olduğunu öğrenir ve önemli bir karar vererek Adem'in karşısına bir seçimle çıkar. 

İstanbullu Gelin dizisi son bölüm olan İstanbullu Gelin 53. bölümü izleyemeyenler, İstanbullu Gelin son bölüm olan İstanbullu Gelin 53. bölümü izlemek için internet ortamında çeşitli aramalar yapmaya başladılar. İstanbullu Gelin dizisi son bölüm olan İstanbullu Gelin dizisi 53. bölümün yayınlanmasının ardından internet ortamında İstanbullu Gelin dizisi son bölüm izle, İstanbullu Gelin son bölüm puhu tv izle, İstanbullu Gelin dizisi son bölüm youtube izle ve İstanbullu Gelin dizisi son bölüm full tek parça izle yapılan aramalara son. İstanbullu Gelin dizisi son bölüm olan İstanbullu Gelin dizisi 53. bölümü izlemek için gereken detaylar haberimizde. 

İSTANBULLU GELİN DİZİSİ KÜNYE:
Yapım: O3 Medya
Yapımcı: Onur Güvenatam
Yönetmen: Zeynep Günay Tan-Deniz Koloş
Senaryo: Teşrik-i Mesai

İSTANBULLU GELİN DİZİSİ OYUNCULARI
Özcan Deniz
Aslı Enver
İpek Bilgin
Salih Bademci
Fırat Tanış
Dilara Aksüyek
Tamer Levent
Güven Murat Akpınar
Berkay Hardal
Murat Aygen
Neslihan Yeldan
Nergis Çorakçı

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"