comScore

İstanbullu Gelin son bölüm İZLE (25 Mayıs 2018 Cuma) - İstanbullu Gelin 75. bölüm İZLE

25 Mayıs 2018, Cuma 22:59
İstanbullu Gelin son bölüm İZLE (25 Mayıs 2018 Cuma) - İstanbullu Gelin 75. bölüm İZLE

Star TV'de yayınlanan İstanbullu Gelin dizisi son bölüm olan İstanbullu Gelin dizisi 51. bölüm yayınlandı. İstanbullu Gelin dizisi son bölümü izleyemeyenler için İstanbullu Gelin son bölüm olan İstanbullu Gelin 51. bölüm özeti ve İstanbullu Gelin dizisi son bölümü izlemek için bilmeniz gereken detaylar haberimizde. 

FutbolArena - İstanbullu Gelin son bölümü izle! Star TV'de yayınlanan ve Türkiye'nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin dizisi 51. bölümü yayınlandı. İstanbullu Gelin dizisi son bölümü olan İstanbullu Gelin dizisi 51. bölümü izlemeyenler için İstanbullu Gelin dizisi son bölüm olan İstanbullu Gelin 51. bölüm özeti ve İstanbullu Gelin son bölüm olan İstanbullu Gelin 51. bölüm izlemek için bilinmesi gereken detayları haberimizde sergiledik. 

Peki İstanbullu Gelin dizisi son bölüm olan İstanbullu Gelin 51. bölümde neler oldu? İstanbullu Gelin son bölümü izlemeden İstanbullu Gelin 57. bölüm özetini slzler için derledik. Star TV'de yayınlanan ve reyting listesinde zirvede yer alan İstanbullu Gelin dizisinin 51. bölüm özeti şu şekilde:


Süreyya, Gözde'ye varlığının onların ilişkisi üzerinde bir etkisini olmayacağını söyler. Fakat Faruk'u affetmesi bu durumu sindirmesi kolay olmayacaktır. Adem'in hızla harekete geçmesi ile Gözde'nin şirketi ile anlaşma imzalanır. Fikret bu sayede Gözde ile Faruk arasındaki ilişkiyi öğrenir. Faruk'un da hata yapabilmesi içten içe hoşuna gitmiştir. Siren ise Boğaç'ın onu dolandırmak istediğini anlar ve evliliğini bitirme kararı alır. Osman düğün hazırlıkları sırasında kendisine yer bulamadığı için zaman zaman boğulmaktadır. Nikah günü geldiğinde ise beklenmeyen bir karar ile herkes şaşkın kalacaktır

İSTANBULLU GELİN DİZİSİ KÜNYE:
Yapım: O3 Medya
Yapımcı: Onur Güvenatam
Yönetmen: Zeynep Günay Tan-Deniz Koloş
Senaryo: Teşrik-i Mesai

İSTANBULLU GELİN DİZİSİ OYUNCULARI
Özcan Deniz
Aslı Enver
İpek Bilgin
Salih Bademci
Fırat Tanış
Dilara Aksüyek
Tamer Levent
Güven Murat Akpınar
Berkay Hardal
Murat Aygen
Neslihan Yeldan
Nergis Çorakçı

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"