comScore

İstanbullu Gelin son bölüm full tek parça İZLE (26 Ekim 2018 Cuma) - İstanbullu Gelin 59. bölüm 26 Ekim İZLE

26 Ekim 2018, Cuma 23:01
İstanbullu Gelin son bölüm full tek parça İZLE (26 Ekim 2018 Cuma) - İstanbullu Gelin 59. bölüm 26 Ekim İZLE

İstanbullu Gelin 59. bölüm izle. İstanbullu Gelin Star TV izle. İstanbullu Gelin izle. İstanbullu Gelin son bölüm izleme rehberi haberimizde.

İstanbullu Gelin 59. bölüm izle. İstanbullu Gelin yeni bölüm izle. İstanbullu Gelin Star TV izle. İstanbullu Gelin izle. İstanbullu Gelin son bölüm izle. Star TV ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisi 59. bölümü yayınlandı.

İSTANBULLU GELİN 59. BÖLÜMDE NELER YAŞANIYOR?
Garip, Esma'yı evlilik teklifine götüren olayları öğrendikten sonra hayalinin bu şekilde olmadığını belirtir. İyice hassaslaşmış olan Esma'ya bu son darbedir. Artık Garip'in yanında da kalmayan Esma kendisini konakta bulur. Bu sırada Ülfet de boş durmayarak aileye samimiyetini ispatlayan bir oyun oynar.

Esma'dan haber alamayan herkes panik içerisindedir. Faruk'un Esma'yı bulması ve eve döndürme isteği ise Esma tarafından kabul edilmez. Yeni yaşına yalnız gireceğini düşünen Esma'ya ise Süreyya güzel bir sürpriz hazırlar. Bu sürpriz Boran kadınlarını ve erkeklerini hiç beklemedikleri maceralara sürükleyecektir.


İSTANBULLU GELİN 59. BÖLÜM TEK PARÇA İZLE


İstanbullu Gelin oyuncuları ve isimleri


İstanbullu Gelin'in yönetmenliğini Zeynep Güney Tan ve Deniz Koloş üstlenirken senaryosunu ise Ali Aydın yazıyor.

Dizinin başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver paylaşırken İpek Bilgin, Salih Bademci, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar, Berkay Hardal, Neslihan Yeldan, Dilara Aksüyek, Nergis Çorakçı, Pelinsu Pir, Eren Balkan, Ahmet Sabri Özmener, Muharrem Türkseven, Hakan Altıner, Nilay Erdönmez, Hira Koyuncu ve Fatih Koyuncoğlu gibi isimler oyuncu kadrosunda yer alıyor. İstanbullu Gelin her hafta cuma günü seyirciyle buluşuyor.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"