comScore

İstanbullu Gelin son bölüm full tek parça İZLE (1 Haziran 2018 Cuma) - İstanbullu Gelin dizisi 1 Haziran 52. bölüm - İZLE

02 Haziran 2018, Cumartesi 00:33
İstanbullu Gelin son bölüm full tek parça İZLE (1 Haziran 2018 Cuma) - İstanbullu Gelin dizisi 1 Haziran 52. bölüm - İZLE

İstanbullu Gelin son bölüm olan İstanbullu Gelin dizisi 52. bölümü yayınlandı.İstanbullu Gelin dizisi son bölümü olan İstanbullu Gelin dizisi 52. bölümü izlemek isteyenler için İstanbullu Gelin dizisi 52. bölüm özetini ve yine İstanbullu Gelin dizisi son bölüm olan İstanbullu Gelin 52. bölüm videosuna haberimizden ulaşabilirsiniz. 

İstanbullu Gelin dizisi son bölüm olan İstanbullu Gelin dizisi 52. bölüm yayınlandı. Star TV'nin sevilen dizilerinden İstanbullu Gelin dizisi son bölüm olan İstanbullu Gelin dizisi 52. bölüm yine nefesleri kesti. İstanbullu Gelin dizisi son bölüm İstanbullu Gelin dizisi 52. bölümü izleyemenler için İstanbullu Gelin son bölüm olan İstanbullu Gelin dizisi 52. bölüm özetini haberimizde derledik. Öte andan İstanbullu Gelin dizisi son bölüm olan İstanbullu Gelin 52. bölüm özeti ve yine İstanbullu Gelin dizisi son bölüm olan İstanbullu Gelin 52. bölüm videosuna haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. Ancak ondan önce İstanbullu Gelin dizisi son bölüm olan İstanbullu Gelin dizisi 52. bölüm özetine hep birlikte göz atalım. 
 

İstanbullu Gelin dizisi 52. bölüm özeti


Boranlar için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Burcu'nun nikah masasındaki cevabı herkesi etkilerken Esma ve Garip'te büyük bir kırılmaya neden olur. Osman yaşadıklarından kendini suçlamaktadır fakat Faruk durumu kendi özelinde değerlendirince Süreyya ile çatışmaya girer. Faruk ve Süreyya'yı bir araya getirme kararı alan Senem ve Akif'i günün sonunda büyük bir sürpriz beklemektedir. Tüm bu kaostan yararlanmak için adımlarını atan Adem en beklemediği yerden derin bir yara alır. Boranlar için ise artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

İSTANBULLU GELİN DİZİSİ KÜNYE:
Yapım: O3 Medya
Yapımcı: Onur Güvenatam
Yönetmen: Zeynep Günay Tan-Deniz Koloş
Senaryo: Teşrik-i Mesai
İSTANBULLU GELİN DİZİSİ OYUNCULARI
Özcan Deniz
Aslı Enver
İpek Bilgin
Salih Bademci
Fırat Tanış
Dilara Aksüyek
Tamer Levent
Güven Murat Akpınar
Berkay Hardal
Murat Aygen
Neslihan Yeldan
Nergis Çorakçı

BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"