comScore

İstanbullu Gelin 81. bölüm full izle (Star Tv İstanbullu Gelin izle)

19 Nisan 2019, Cuma 23:13
İstanbullu Gelin 81. bölüm full izle (Star Tv İstanbullu Gelin izle)

İstanbullu Gelin yeni bölüm bu akşam Star Tv ekranlarında saat 20:00'da gösterime girdi. İstanbullu Gelin son bölüm izlemek isteyen dizi severler internet ortamında araştırmalara başlandı.

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi İstanbullu Gelin'in yeni bölümü bu akşam gösterime girdi. İstanbullu Gelin 81. bölümü bu akşam saat 20:00'da Star Tv ekranlarında yayınlandı. İstanbullu Gelin yeni bölüm izle, İstanbullu Gelin son bölüm izle, İstanbullu Gelin 81. bölüm izle, İstanbullu Gelin 82. bölüm fragmanı yayınlandı mı? soruları ise dizinin bitimi ile araştırılmaya başlandı.


Star Tv izle: İstanbullu Gelin 81. bölüm izle


Süreyya, karşılaştığı geçmişiyle yüzleşmekte zorlanır. İçine kapanan Süreyya, Faruk ile bile duygularını paylaşmak istememektedir. Esma ve Garip şirkete gittiklerinde Adem ve Fikret'in yeni düzeni olan Happy Friday'e denk gelir ve onları sorumsuzlukla suçlar. Dilara ve Mert'in ilişkisi ise sınavlarına devam etmektedir. Açılış hazırlıklarıyla ilgilenen Faruk Süreyya'nın durağanlığını restoranla bağlantısı olduğunu düşünür. Süreyya ise geçmişi deşmeye devam eder ve hiç beklemediği bir sırla daha karşılaşır. 


İstanbullu Gelin 81. bölüm full izle
İSTANBULLU GELİN DİZİSİ KÜNYE:
Yapım: O3 Medya
Yapımcı: Onur Güvenatam
Yönetmen: Zeynep Günay Tan-Deniz Koloş
Senaryo: Teşrik-i Mesai

İSTANBULLU GELİN DİZİSİ OYUNCULARI

Özcan Deniz
Aslı Enver
İpek Bilgin
Salih Bademci
Fırat Tanış
Dilara Aksüyek
Tamer Levent
Güven Murat Akpınar
Berkay Hardal
Murat Aygen
Neslihan Yeldan
Nergis Çorakçı
 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"