comScore

İstanbullu Gelin 74. bölüm fragmanı İZLE - İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı İZLE

23 Şubat 2019, Cumartesi 01:06
İstanbullu Gelin 74. bölüm fragmanı İZLE - İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı İZLE

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İstanbullu Gelin 74. bölüm fragmanını izlemek isteyenler için İstanbullu Gelin dizisi yeni bölüm fragmanı olan İstanbullu Gelin 74. bölüm fragman bilgileri haberimizde. 

FutbolArena - Star TV'nin sevilen ve fenomen, zamanda Cuma günlerinde reyting listesinde zirveyi zorlayan dizisi İstanbullu Gelin 73. bölümüyle ekranlara geldi. İpek ve Fikret'in boşanma davası ileri bir tarihe ertelenir. Faruk ve Süreyya Fikret'in boşanma isteğini ve sebebini öğrenir Süreyya'nın İpek, Fikret ilişkisindeki duruşu ise Esma ile aralarında çatışmaya neden olacaktır. İstanbullu Gelin son bölüm olan İstanbullu Gelin 73. bölüm özetiyle birlikte İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı olan İstanbullu Gelin 74. bölüm fragman bilgileri haberimizde. 
 

İstanbullu Gelin son bölümde neler oldu?


İpek ve Fikret'in boşanma davası ileri bir tarihe ertelenir. Faruk ve Süreyya Fikret'in boşanma isteğini ve sebebini öğrenir Süreyya'nın İpek, Fikret ilişkisindeki duruşu ise Esma ile aralarında çatışmaya neden olacaktır. Senem, Süreyya ve Dilara'nın kızlar gecesi Adem'in oğlu ile baş başa zaman geçirmesini sağlar. Kıymet'in Esma ile restleşme hamlesi ise beklediği gibi sonuçlanmaz. Tüm yaşananlar artık Okan'ın da bir adım atmasına sebep olur.
İSTANBULLU GELİN DİZİSİ KÜNYE:
Yapım: O3 Medya
Yapımcı: Onur Güvenatam
Yönetmen: Zeynep Günay Tan-Deniz Koloş
Senaryo: Teşrik-i Mesai
İSTANBULLU GELİN DİZİSİ OYUNCULARI
Özcan Deniz
Aslı Enver
İpek Bilgin
Salih Bademci
Fırat Tanış
Dilara Aksüyek
Tamer Levent
Güven Murat Akpınar
Berkay Hardal
Murat Aygen
Neslihan Yeldan
Nergis Çorakçı


 

İstanbullu Gelin 74. bölüm fragmanı Star TV


İstanbullu Gelin son bölüm olan İstanbullu Gelin 73. bölümün yayınlanmasının ardından dizinin severleri İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı olan İstanbullu Gelin 74. bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı olan İstanbullu Gelin 74. bölüm fragmanına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

FRAGMAN İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"