comScore

İstanbullu Gelin 62. bölüm Star Tv izle (İstanbullu Gelin yeni bölüm İzle)

16 Kasım 2018, Cuma 23:57
İstanbullu Gelin 62. bölüm Star Tv izle (İstanbullu Gelin yeni bölüm İzle)

Star TV'de yayınlanan İstanbullu Gelin dizisi son bölüm olan İstanbullu Gelin dizisi 62. bölüm yayınlandı. İstanbullu Gelin dizisi son bölümü izleyemeyenler için İstanbullu Gelin son bölüm olan İstanbullu Gelin 62. bölüm özeti ve İstanbullu Gelin dizisi son bölümü izlemek için bilmeniz gereken detaylar haberimizde. 

İstanbullu Gelin yeni bölüm izle. İstanbullu Gelin son bölüm izle.  Star TV ekranlarında yayınlanan ve başrollerini Özcan Deniz ile Aslı Enver'in oynadığı İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölümü 16 Kasım Cuma günü saat 20:00'da ekranlara geldi. İstanbullu Gelin izle. İstanbullu Gelin yeni bölüm izle. İstanbullu Gelin son bölüm izle. İstanbullu Gelin Star TV izle. İstanbullu Gelin son bölümü ile izleyicileri ile 16 Kasım Cuma günü buluştu.


İSTANBULLU GELİN 62. BÖLÜM İZLE (İSTANBULLU GELİN STAR TV İZLE)


İSTANBULLU GELİN 62. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Fikret, Sedef'ten aldığı bilgilerle sarsılmış, ne yapacağını kestirememektedir. Ülfet, sandıktaki bilgilerinin saçıldığından habersiz yoluna devam ederken, Süreyya ile en derin yarası üzerine yüzleşmek zorunda kalır. Fikret, eldeki bilgileri Faruk'la paylaşınca Ülfet için bambaşka bir dönemin başlayacağı netleşir. Adem'in vereceği karar ise Boranlar için büyük bir sürpriz olacaktır…


İstanbullu Gelin dizisi oyuncu isimleri


İSTANBULLU GELİN DİZİSİ OYUNCULARI
Özcan Deniz
Aslı Enver
İpek Bilgin
Salih Bademci
Fırat Tanış
Dilara Aksüyek
Tamer Levent
Güven Murat Akpınar
Berkay Hardal
Murat Aygen
Neslihan Yeldan
Nergis Çorakçı

İSTANBULLU GELİN DİZİSİ KÜNYE:

Yapım: O3 Medya
Yapımcı: Onur Güvenatam
Yönetmen: Zeynep Günay Tan-Deniz Koloş
Senaryo: Teşrik-i Mesai

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"