comScore

İstanbullu Gelin 58. bölüm izle - İstanbullu Gelin 19 Ekim Cuma 58. bölüm İZLE (İstanbullu Gelin tek parça yeni bölüm İZLE)

19 Ekim 2018, Cuma 23:40
İstanbullu Gelin 58. bölüm izle - İstanbullu Gelin 19 Ekim Cuma 58. bölüm İZLE (İstanbullu Gelin tek parça yeni bölüm İZLE)

İstanbullu Gelin'in 58. bölümü bugün yayınlandı. Özcan Deniz ve Aslı Enver'in başrollerini paylaştığı İstanbullu Gelin dizisinin son bölümünde neler oldu. İstanbullu Gelin'in 19 Ekim Cuma günü yayınlanan yeni bölümünü izlemek için haberimize bakın. İstanbullu Gelin 58. bölümde yaşananlar

İstanbullu Gelin 58. bölüm izle! İstanbullu Gelin dizisinin 19 Ekim 58. bölümü bugün yayınlandı. İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölümünü izle! İstanbullu Gelin dizisi tek parça nasıl izlenebilir. İstanbullu Gelin son bölümü oldukça güzeldi. İstanbullu Gelin tek parça full izle seçeneği haberimizde. 19 Ekim Cuma İstanbullu Gelin 58 bölümde neler oldu?
 

İstanbullu Gelin'in 58. bölüöünde yaşananlar - İstanbullu Gelin'in son bölümünde neler oldu?


İstanbullu Gelin'in son bölümü nefesleri kesti. Faruk ve Fikret yüzleşirken Faruk'un dengeleri bozuld. Dilara, bebeğini Adem'den gizlediği için kendisiyle mücadele ederken boşanma günü bu bölümde ortaya çıktı. Süreyya herkese destek olmak için mücadele etti ancak Faruk'un getirdiği bilginin ağırlığı durumu resetledi. Faruk ve Süreyya kendi aralarında duyarlı düşünerek durumu sindirmeye çalışırken, İpek kendi yöntemiyle soru işaretlerini ortadan kaldırmak istedi. İpek'in hamlesi taşları yerinden oynattı.


 

İstanbullu Gelin oyuncuları - İstanbullu Gelin'de kimler oynuyor?


İstanbullu Gelin'in yönetmenliğini Zeynep Güney Tan ve Deniz Koloş üstlenirken senaryosunu ise Ali Aydın yazıyor. Dizinin başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver paylaşırken İpek Bilgin, Salih Bademci, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar, Berkay Hardal, Neslihan Yeldan, Dilara Aksüyek, Nergis Çorakçı, Pelinsu Pir, Eren Balkan, Ahmet Sabri Özmener, Muharrem Türkseven, Hakan Altıner, Nilay Erdönmez, Hira Koyuncu ve Fatih Koyuncoğlu gibi isimler oyuncu kadrosunda yer alıyor. İstanbullu Gelin her hafta cuma günü seyirciyle buluşuyor.
İSTANBULLU GELİN 58. BÖLÜM FULL İZLE

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"