comScore

İstanbullu Gelin 22 şubat son bölüm İZLE - İstanbullu Gelin 73. bölüm full tek parça İZLE

23 Şubat 2019, Cumartesi 00:55
İstanbullu Gelin 22 şubat son bölüm İZLE - İstanbullu Gelin 73. bölüm full tek parça İZLE

İstanbullu Gelin son bölüm olan İstanbullu Gelin 73. bölümü yayınlandı. Star TV'de ekranlara gelen İstanbullu Gelin son bölüm olan İstanbullu Gelin 73. bölüm özeti ve İstanbullu Gelin 73 bölümü full izlemek için detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Star TV'nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin yeni bölümüyle yayınlandı. İstanbullu Gelin son bölüm olan İstanbullu Gelin 73. bölümünde yine büyük bir heyecan yaşandı. Özcan Deniz'in başrolünde yer aldığı İstanbullu Gelin son bölüm olan İstanbullu Gelin 73. bölümünü izleyemeyenler için İstanbullu Gelin son bölüm olan İstanbullu Gelin 73. bölümü özetini haberimizde derledik. 


İstanbullu Gelin 22 Şubat 2019 Cuma 73. bölüm özeti (İstanbullu Gelin son bölüm neler oldu?)


İpek ve Fikret'in boşanma davası ileri bir tarihe ertelenir. Faruk ve Süreyya Fikret'in boşanma isteğini ve sebebini öğrenir Süreyya'nın İpek, Fikret ilişkisindeki duruşu ise Esma ile aralarında çatışmaya neden olacaktır. Senem, Süreyya ve Dilara'nın kızlar gecesi Adem'in oğlu ile baş başa zaman geçirmesini sağlar. Kıymet'in Esma ile restleşme hamlesi ise beklediği gibi sonuçlanmaz. Tüm yaşananlar artık Okan'ın da bir adım atmasına sebep olur.

İSTANBULLU GELİN DİZİSİ KÜNYE:
Yapım: O3 Medya
Yapımcı: Onur Güvenatam
Yönetmen: Zeynep Günay Tan-Deniz Koloş
Senaryo: Teşrik-i Mesai

İSTANBULLU GELİN DİZİSİ OYUNCULARI
Özcan Deniz
Aslı Enver
İpek Bilgin
Salih Bademci
Fırat Tanış
Dilara Aksüyek
Tamer Levent
Güven Murat Akpınar
Berkay Hardal
Murat Aygen
Neslihan Yeldan
Nergis Çorakçı


 

İstanbullu Gelin 73. bölüm 22 Şubat 2019 Star TV izle


İstanbullu Gelin son bölüm olan İstanbullu Gelin dizisi 73. bölümü izleyemeyenler internet ortamında İstanbullu Gelin son bölüm izle, İstanbullu Gelin 73. bölüm izle, İstanbullu Gelin 22 şubat son bölüm izle, İstanbullu Gelin son bölüm full izle, İstanbullu Gelin 73. bölüm full tek parça izle şeklinde arama yapmaya başladı. İstanbullu Gelin son bölüm olan İstanbullu Gelin olan 73. bölümüne aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"