comScore

İstanbul'da okullar tatil oldu (İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'dan son dakika tatil açıklaması)

24 Şubat 2019, Pazar 18:17
İstanbul'da okullar tatil oldu (İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'dan son dakika tatil açıklaması)

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İstanbul'da iki gündür süren yoğun kar yağışı nedeni ile okulların 1 günlüğüne tatil olacağını açıkladı.

İstanbul'da okullar tatil mi? Vali Ali Yerlika'dan tatil açıklaması. İstanbul'da okullar tatil mi oldu? İstanbul'da iki gündür süren yoğun kar yağışı okulların tatil olmasına neden oldu. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya yaptığı açıklama ile İstanbul'da yarın eğitime 1 gün ara verileceğini açıkladı. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'nın tatil açıklaması haberimizde.


İstanbul'da okullar tatil mi oldu? İstanbul'da okullar kaç gün tatil olacak? (Vali Ali Yerlikaya'nın tatil açıklaması)


İstanbul'da okullara 1 günlük ara verildi. İki gündür kentte süren yoğun kar yağışı eğtimin ara verilmesine neden oldu. İstanbul Valisi'nin açıklamasına göre yağan kar yağışı nedeni ile okullara 1 gün tatil verildi. İşte İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'nın tatil açıklaması.

İSTANBUL HAVA DURUMU İÇİN TIKLAYIN
''EĞİTİME BİR GÜN ARA VERİLDİK''

''İlimizdeki olumsuz hava koşullarının ve kar yağışının devam etmesi nedeniyle, temel eğitim ve ortaöğretim kurumlarımızdaki eğitime bir (1) gün süreyle ara verdik.''

Hatırlanacağı üzerine dün akşam Medipol Başakşehir ile Bursaspor arasında oynanan mücadele yağan kar yağışı nedeni ile iptal olmuştu.
 

İSTANBUL'DA OKULLAR TATİL OLDU 


Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)