comScore

İstanbul 31 Mart seçim anketleri sonuçları Ekrem İmamoğlu - Binali Yıldırım (İstanbul'da 31 Mart seçim anketlerinde kim önde?)

18 Mart 2019, Pazartesi 20:43
İstanbul 31 Mart seçim anketleri sonuçları Ekrem İmamoğlu - Binali Yıldırım (İstanbul'da 31 Mart seçim anketlerinde kim önde?)

İstanbul'da 31 Mart 2019 yerel seçimleri öncesi anket sonuçları belli oldu. İstanbul yerel seçim anketleri, Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu oy oranı anket sonuçları haberimizde.

İstanbul'da Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu için  yapılan 31 Mart 2019 yerel seçimleri anket sonuçları belli oldu. AKP ve MHP'nin ortak adayı Binali Yıldırım ile İyi Parti ve CHP'nin adayı Ekrem İmamoğlu hakkında 31 Mart 2019 yerel seçimleri öncesi çeşitli kuruluşlar anket yaparak halkın tutumunu ölçtü. İstanbul 2019 anket sonuçları, Ekrem İmamoğlu'nun oy oranı, Binali Yıldırım'ın oy oranı ve İstanbul'daki seçim anketleri açıklandı. İstanbul 31 Mart 2019 yerel seçimleri anket sonuçları haberimizde.
 

İstanbul 31 Mart 2019 yerel seçim anket sonuçları - Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu oy oranı


Themis Araştırma Şirketi, Gezici Araştırma Şirketi ve EMAX Araştırma Şirketi, İstanbul 31 Mart 2019 yerel seçim anket sonuçlarını açıklarken, Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu'nun oy oranlarını ilan etti.

Themis Araştırma Şirketi
Binali Yıldırım: 37,9
Ekrem İmamoğlu: 38,6

Gezici Araştırma Şirketi
Binali Yıldırım: 45,2
Ekrem İmamoğlu: 40,6

EMAX Araştırma Şirketi
Binali Yıldırım: 45,7
Ekrem İmamoğlu: 42,4


 

Binali Yıldırım kimdir? Binali Yıldırım kaç yaşında?


20 Aralık 1955 tarihinde Erzincan'ın Refahiye ilçesinde doğan Türk siyasetçi ve mühendis Binali Yıldırım, Türkiye Cumhuriyeti'nin son başbakanıdır. TBMM Başkanlığı ve AKP Genel Başkanlığı görevlerinde bulunan Binali Yıldırım, 3 dönem Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı olarak hizmet vermiştir. 
 

Ekrem İmamoğlu kimdir? Ekrem İmamoğlu kaç yaşında?


1970 yılında Trabzon'un Akçaabat ilçesinde dünyaya gelen Ekrem İmamoğlu, Beylikdüzü Belediye Başkanlığı görevini yürütürken Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul büyükşehir belediye başkan adayı olmuştur. İstanbul Üniversitesi'nde İngilizce İşletme okuyan Ekrem İmamoğlu, İnsan Kaynakları ve Yönetimi dalında yüksek lisans yapmıştır. Ekrem İmamoğlu, Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"