comScore

İsmail Küçükkaya kimdir, kaç yaşında? İsmail Küçükkaya nereli? İsmail Küçükkaya hayatı

10 Haziran 2019, Pazartesi 14:06
İsmail Küçükkaya kimdir, kaç yaşında? İsmail Küçükkaya nereli? İsmail Küçükkaya hayatı

İsmail Küçükkaya kimdir, kaç yaşında? İsmail Küçükkaya, Binali Yıldırım ile Ekrem İmamoğlu arasındaki canlı yayın oturumunu yönetecek. İsmail Küçükkaya kim, İsmail Küçükkaya nereli, İsmail Küçükkaya hayatı gibi aramaların yanıtları haberimizde.

İsmail Küçükkaya kimdir? İsmail Küçükkaya, Binali Yıldırım ile Ekrem İmamoğlu arasında yapılacak olan canlı yayın oturumunu yönetecek. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayları Binali Yıldırım ile Ekrem İmamoğlu'nun karşı karşıya geleceği tarihi yayının moderatörlüğünü İsmail Küçükkaya'nın yapacağı açıklandı. Bu açıklama sonrası İsmail Küçükkaya kimdir, İsmail Küçükkaya kaç yaşında? İsmail Küçükkaya nereli, İsmail Küçükkaya twitter, İsmail Küçükkaya instagram, İsmail Küçükkaya evli mi, İsmail Küçükkaya hangi gazetelerde çalıştı gibi aramaların yanıtları haberimizde. 
 

İsmail Küçükkaya kimdir, kaç yaşında? İsmail Küçükkaya nereli? İsmail Küçükkaya wikipedi


İsmail Küçükkaya, 20 Ocak 1972'de Yunus ve Halise Küçükkaya'nın oğlu olarak Kütahya'nın Simav ilçesinde doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Simav'da tamamladı, ardından 1993'te Gazi Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdi. 2002'de ilk eşinden ayrılan Küçükkaya, 10 Temmuz 2016'da Öğretmen Eda Demirci ile evlendi. Hafta içi her sabah İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programını sunmaktadır.

Yayınları

Cumhuriyetimize Dair (2008)
Cumhuriyet'in İlk Yüzyılı (2012; İlber Ortaylı ile birlikte)
Korkma (2016)
Ödülleri

Altın Kelebek Ödülü - En İyi Erkek Haber Sunucusu (2017; aday gösterildi)
Türkiye Altın Marka Ödülü - Yılın Televizyon Sunucusu (2017; kazandı)
MGD Ödülü - En İyi Sabah Haber Kuşağı (2018; kazandı)

İSMAİL KÜÇÜKKAYA TWITTER İÇİN TIKLA 
 

Binali Yıldırım Ekrem İmamoğlu yayını ne zaman olacak? Canlı yayın hangi kanalda?


İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayları Ekrem İmamoğlu ile Binali Yıldırım arasındaki yayının tarihi belli oldu. Yıldırım ile İmamoğlu'nun karşı karşıya geleceği canlı yayın 16 Haziran Pazar günü saat 21.00'de başlayacak. Binali Yıldırım Ekrem İmamoğlu canlı yayınını isteyen tüm kanallar yayınlayabilecek.

FutbolArena Haber Turu (12 Eylül 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.