comScore

İsmail Küçükkaya, Fox Tv'den kovuldu mu? (İsmail Küçükkaya Kimdir?)

20 Temmuz 2019, Cumartesi 22:44
İsmail Küçükkaya, Fox Tv'den kovuldu mu? (İsmail Küçükkaya Kimdir?)

İsmail Küçükkaya kovuldu mu? İsmail Küçükkaya, Fox Haber'den kovuldu mu? Son dakika İsmail Küçükkaya, istifa mı etti? Detaylar haberimizde.

Fox TV'de büyük deprem. Ekranların sevilen ismi İsmail Küçükkaya'nın Fox Tv ile ilişiği kesildi. Yaşanan bu gelişme üzerine vatandaşlar, internet ortamında İsmail Küçükkaya kovuldu mu? İsmail Küçükkaya'ya ne oldu? İsmail Küçükkaya istifa mı etti? Son dakika İsmail Küçükkaya gelişmeleri haberimizde.


İsmail Küçükkaya, Fox TV'den kovuldu mu?


Medya Rahar'ın iddiasına göre, Genel Yayın Yönetmenliği'nin Doğan Şentürk'ün üstlendiği Fox Haber'de 3 isim görevinden ayrıldı. Görevinden ayrılan isimlerin başında ise İsmail Küçükkaya'nın geldiği iddia edildi. Yaşanan bu gelişme üzerine internet kullanıcıları, sosyal medya hesaplarından İsmail Küçükkaya kovuldu mu? iddalarını araştırmaya başladı. İsmail Küçükkaya ile birlikte kovulduğu iddia edilen Necdet Yıldırım ve Serdar Ertuğrul kanaldan kendi isteği ile ayrıldıklarını sosyal medya hesaplarından duyurdu. Ancak İsmail Küçükkaya, sosyal medya hesabından konu hakkında henüz açıklama yayınlamadı.
 

İsmail Küçükkaya kimdir, kaç yaşında? İsmail Küçükkaya nereli? İsmail Küçükkaya wikipedi


İsmail Küçükkaya, 20 Ocak 1972'de Yunus ve Halise Küçükkaya'nın oğlu olarak Kütahya'nın Simav ilçesinde doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Simav'da tamamladı, ardından 1993'te Gazi Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdi. 2002'de ilk eşinden ayrılan Küçükkaya, 10 Temmuz 2016'da Öğretmen Eda Demirci ile evlendi. Hafta içi her sabah İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programını sunmaktadır.

Yayınları

Cumhuriyetimize Dair (2008)
Cumhuriyet'in İlk Yüzyılı (2012; İlber Ortaylı ile birlikte)
Korkma (2016)
Ödülleri

Altın Kelebek Ödülü - En İyi Erkek Haber Sunucusu (2017; aday gösterildi)
Türkiye Altın Marka Ödülü - Yılın Televizyon Sunucusu (2017; kazandı)
MGD Ödülü - En İyi Sabah Haber Kuşağı (2018; kazandı)


İSMAİL KÜÇÜKKAYA TWITTER İÇİN TIKLA 


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"