comScore

İsmail Koncuk kimdir, neden istifa etti, ne dedi?

27 Mart 2018, Salı 16:14

İsmail Koncuk istifa mı ett? Türkiye'nin en büyük ikinci sendikası olan Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk'un istifa açıklaması haberimizin devamında. 

FutbolArena - Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk flaş karar! İsmail Koncuk kimdir, nereli, kaç yaşında? İsmail Koncuk istifa mı etti? İsmail Koncuk neden sosyal medyada gündem oldu. Türkiye'nin en büyük ikinci sendikası Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk'un aldığı karar bir anda tüm vatandaşların sorgulamasına neden oldu. İsmail Koncuk sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada İsmail Koncuk ne yaptı? sorusunun cevabını bizzat kendisi verdi. 
 

İsmail Koncuk istifa mı etti?


Türkiye'nin en büyük ikinci sendikası Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, kendisine ait sosyal medya hesabından flaş bir açıklamay aptı. 2011 Yılı Nisan ayından bu yana gurur ve şerefle yaptığım Türkiye Kamu Sen Genel Başkanlığından, 26 Mart 2018, bugün, itibarıyla istifa etmiş bulunmaktayım. Bugüne kadar beni ve teşkilatımı destekleyen tüm gönüldaşlarıma saygı ve şükranlarımı sunuyorum. Hayırlı, uğurlu olsun." ifadelerini kullandı. 
 

İsmail Koncuk kimdir?


2002 Yılında gerçekleştirilen Türk Eğitim-Sen 1. Olağan Merkez Genel Kurulu'nda Merkez Denetleme Kurulu üyeliğine, 2005 yılında yapılan 2. Olağan Merkez Genel Kurulu'nda Genel Sekreterliğe ve Şubat 2008'de yapılan 3. Olağan Merkez Genel Kurulu'nda ise Genel Başkanlığa seçildi. 24-25 Ekim 2009 tarihinde yapılan Olağanüstü Merkez Genel Kurulu'nda ve 5-6 Şubat 2011 tarihinde yapılan 4. Olağan Merkez Genel Kurulu'nda da Genel Başkanlığa yeniden seçildi. 

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!
 

FutbolArena akşam haberleri turu (13 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
\"Time
Time dergisine kapak olan ilk aktör kimdir? (Time dergisine ilk kim kapak oldu?)
\"Stalingrad’da
Stalingrad’da bir Sovyet askeri ne kadar yaşar? (Stalingrad’da bir Sovyet askerinin ortalama yaşam beklentisi ne kadar?) - Stalingrad nerede?
", "ismail-koncuk-kimdir-neden-istifa-etti-ne-dedi-344902h/", "27 Mart 2018, Salı 16:14", "1", "", ""];hbr[1] = [356120, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/sifir_bir_4_sezon_11_bolum_sezon_finali_ne_zaman_sifir_bir_11_bolum_sezon_finali_izle_sifir_bir_11_bolum_fragmani_blu_tvhV.jpg", "Sıfır Bir 4. sezon 11. bölüm sezon finali ne zaman? Sıfır Bir 11. Bölüm sezon finali İZLE (Sıfır Bir 11. Bölüm Fragmanı Blu TV)", "Sıfır Bir 11. Bölüm izle. Sıfır Bir 11. bölüm sezon finali ne zaman? Sıfır Bir 4. sezon 11. bölüm ne zaman yayınlanacak? Sıfır Bir Blu Tv izleme rehberi haberimizde.", "
FutbolArena - Sıfır Bir 11. bölüm sezon finali ne zaman? Sıfır Bir 4. Sezon 11. Bölüm sezon finali hangi gün yayınlanacak? Blu Tv’de yayınlanan Sıfır Bir dizisi büyük ilgi ile takip ediliyor. Sıfır Bir 10. Bölüm’de Özgür’ün ölümü Savaş ve ekibini derinden yaraladı. Savaş ve ekibi Özgür’ün intikamını almak için yemin etti. Sıfır Bir 11. Bölüm İzle. Sıfır Bir 11. bölüm fragmanı izle. Sıfır Bir 11. Bölüm Blu Tv izleme rehberimize haberimizde.


Sıfır Bir sezon finali izle (Sıfır Bir nasıl izlenir, Sıfır Bir Blu Tv izle)


Sıfır Bir dizisinin 10. bölümü geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Sıfır Bir dizisnde 10. bölümde Savaş ve ekibinden Özgür saldırıya uğradı ve öldürüldü. Özgür’ün ölümü Savaş ve ekibini derinden üzerken Özgür’ün intikamını almak için yemin ettiler. Sıfır Bir 4. sezon 11. bölüm büyük merak ile bekleniyor. Sıfır Bir ücretsiz izleniyor mu? Sıfır Bir disizi nasıl izlenir? Sıfır Biz dizisi izle sorusularını sizler için yanıtladık.

Sıfır Bir dizisi izlemek için internet platformu olan Bulu TV üyeliğinizin olması gerekmektedir. Bulu TV üyeliği olmadan Sıfır Bir dizisini izlemek mümkün değil.
 

Sıfır Bir dizisi konusu ne? Sıfır Bir dizi konusu 


Bir Zamanlar Adana’da, aşina olduğumuz suç dizilerinden hayli farklı bir yapıya sahip. Alışık olduğumuz üzere Sıfır Bir sadece bir intikam hikâyesini, bir hırsızlığı ya da bir katliamı anlatmıyor; aslında her sahnesinde daha derine, sosyokültürel bir arka plana göndermelerde bulunuyor. 20’li yaşlarda üç delikanlının; Savaş, Cio ve Özgür’ün, kadim dostları Cihat Sarsılmaz ve Anafor’la beraber kendilerini ortalarında buldukları düzen, zamanla onların değişmez kara bahtı oluyor. Hürriyet Mahallesi’nde fuhuş, uyuşturucu satışı yapanlara karşı mücadele yine aynı mahallenin gençleri tarafından sonuna kadar veriliyor. Zaman kavramının kaybolduğu bu hikâyede mahallenin kendi kuralları vardır ve bu kurallar, cezaların yetersiz kaldığı her an devreye girmeye mecburdur. Savaş ve ekibi, mecburdur. Başka çareleri yoktur. Onlara başka çare bırakılmamıştır…Sıfır Bir sadece sıradan bir suç hikâyesini değil; ülkemizin, hatta dünyanın yoksul kesimlerinin gerçeğini anlatıyor. Evrenseli, yerel üzerinden yakalamayı başarıyor. Tıpkı dizinin yaratıcılarının Adanalı öncüleri Yaşar Kemal’in İnce Memed’le tüm dünyayı fethettiği ya da Yılmaz Güney’in, filmleriyle, bir kesime değil, tüm dünyaya seslendiği gibi. Adana’nın en yoksul mahallelerinden biri olan Hürriyet Mahallesi’ndeki her bir başkaldıran, maalesef bir o kadar suçlu ama iyi ki bir o kadar da insan.


SIFIR BİR DİZİSİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


\"\"

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
", "sifir-bir-4-sezon-11-bolum-sezon-finali-ne-zaman-sifir-bir-11-bolum-sezon-finali-izle-sifir-bir-11-bolum-fragmani-blu-tv-356120h/", "14 Ağustos 2018, Salı 09:17", "1", "", ""];hbr[2] = [356119, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/alaattin_cakicinin_adamlari_gozaltina_alindi_alaattin_cakici_kimdir_kac_yil_ceza_aldiIe.jpg", "Alaattin Çakıcı’nın adamları gözaltına alındı! (Alaattin Çakıcı kimdir, kaç yıl ceza aldı?)", "Alaattin Çakıcı neden cezaevinde? Cezası ne? Ne zaman çıkacak? Alaattin Çakıcı adına suç işledikleri öne sürülen 17 kişi gözaltına alındı. Alaattin Çakıcı kimdir, nereli? Alaattin Çakıcı hangi cezaevinde. Detaylar haberimizde ", "
FutbolArena - Uzun yıllardır Cezaevinde bulunan ve son olarak Milliyetçi Herekat Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından affı için girişmlerde bulunulduğu iddia edilen Alaattin Çakıcı’nın adına suç işledikleri tespit edilen 17 şüpheli gözaltına aldı. Alaattin Çakıcı kimdir? Alaattin Çakıcı hangi cezaevinde kalıyor? Alaattin Çakıcı kaç yaşında? Alaattin Çakıcı’nın kaç yıl cezası kaldı? Detaylar haberimizde.


Alaattin Çakıcı’nın adamları gözaltına aldı (Alaattin Çakıcı kimdir, nereli?)


Uzun süredir Cezaevinde yatan Alaattin Çakıcı’nın adına suç işledikleri tespit edilen 17 şahıs düzenlenen operasyon ile gözaltına alındı. Kırıkkale’de düzenlenen operasyon ile Alaattin Çakıcı’nın adamları gözaltına aldındı. 17 zanlı sağlık kontrolünden geçtikten sonra emniyete götürüldü. 


Alaattin Çakıcı kimdir? Alaattin Çakıcı’nın Cezaevinden ne zaman çıkacak?


Organize suç örgütü liderliği iddiası ile gözaltına alınan Alaattin Çakcı çıkarıldığı mahkeme tarafından Cezaevine gönderilmişti. 1953 yılında Trabzon’un Arsin İlçesine bağlı Fındıklı köyünde dünyaya gelen Alaattin Çakıcı 65 yaşında. 2 çocuk sahibi olan Alaattin Çakıcı’nın adı bir süre önce MHP Başkanı Devlet Bahçeli’nin kendisi hakkında af çıkartmaya çalışması iddiası ile gündeme gelmişti. Alaattin Çakıcı kısa süre öncesinde sağlık sorunları nedeni ile Ankara Sincan Cezaevine nakledilmişti.

\"\"

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
", "alaattin-cakicinin-adamlari-gozaltina-alindi-alaattin-cakici-kimdir-kac-yil-ceza-aldi-356119h/", "14 Ağustos 2018, Salı 09:07", "1", "", ""];hbr[3] = [356110, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/hangi_ulkede_sosyal_medya_icin_vergi_koyuldu_sosyal_medya_icin_vergi_koyan_ulke_hangisin4.jpg", "Hangi ülkede sosyal medya için vergi koyuldu? (Sosyal medya için vergi koyan ülke hangisi?)", "Hangi ülke parlamentosu sosyal medya platformlarını kullananlar için vergi koymuştur? Kim Milyoner Olmak İster’de soruldu. ", "
ATV’de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının doğru cevaplarını merak edenler buraya! Genel Kültür yarışması olan Kim Milyoner Olmak İster’de özellikle az önce sorunun yanıtını arayan vatandaşlar internet ortamında sorgulamaya başladı. İşte Kim Milyonar Olmak İster yarışmasında az önce sorulan cevabının cevabı... Sorunun doğru cevabına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 

ATV Kim Milyoner Olmak İster yarışması 760. bölümüyle ekranlara geldi. Murat Yıldırım’ın sunumuyla ekranlara gelen Kim Milyoner Olmak İster yarışması yine birbirinden kritik sorularla seyirciyi meraklandırdı. 
\"\"
 

ATV Kim Milyoner Olmak ister yarışması


Dünyanın en çok seyredilen ve kazandıran yarışma programı atv ekranlarında devam ediyor! Yarışmada toplam 12 soru yer alıyor. Bu on iki soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınızda o ana kadar kazandığınız ödül her halukarda sizin oluyor. 12. soruyu da doğru yanıtlarsanız kazanacağınız ödül tam 1 Milyon TL. Milyoner olmak için son kararınızı vermeye hazır olanlar bu yarışmada boy gösterecekler. 

Hangi ülke parlamentosu sosyal medya platformlarını kullananlar için vergi koymuştur?
Uganda
Arjantin
İzlanda
Güney Kore
Doğru cevap: Uganda

CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>
 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
", "hangi-ulkede-sosyal-medya-icin-vergi-koyuldu-sosyal-medya-icin-vergi-koyan-ulke-hangisi-356110h/", "13 Ağustos 2018, Pazartesi 22:44", "1", "", ""];hbr[4] = [356109, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/maslowun_ihtiyaclar_hiyerarsisinde_en_tepede_ne_var_maslowun_piramit_seklindeki_ihtiyaclar_hiyerarsisi_nedir4B.jpg", "Maslow’un ihtiyaçlar hiyerarşisi’nde en tepede ne var? (Maslow’un piramit şeklindeki ihtiyaçlar hiyerarşisi nedir?", "Maslow’un piramit şeklinde tasvir edilen ihtiyaçlar hiyerarşisi’nde en tepede hangisi vardır? Kim Milyoner Olmak ister’de soruldu. ", "
ATV’de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının doğru cevaplarını merak edenler buraya! Genel Kültür yarışması olan Kim Milyoner Olmak İster’de özellikle az önce sorunun yanıtını arayan vatandaşlar internet ortamında sorgulamaya başladı. İşte Kim Milyonar Olmak İster yarışmasında az önce sorulan cevabının cevabı... Sorunun doğru cevabına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 

ATV Kim Milyoner Olmak İster yarışması 760. bölümüyle ekranlara geldi. Murat Yıldırım’ın sunumuyla ekranlara gelen Kim Milyoner Olmak İster yarışması yine birbirinden kritik sorularla seyirciyi meraklandırdı. 
\"\"
 

ATV Kim Milyoner Olmak ister yarışması


Dünyanın en çok seyredilen ve kazandıran yarışma programı atv ekranlarında devam ediyor! Yarışmada toplam 12 soru yer alıyor. Bu on iki soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınızda o ana kadar kazandığınız ödül her halukarda sizin oluyor. 12. soruyu da doğru yanıtlarsanız kazanacağınız ödül tam 1 Milyon TL. Milyoner olmak için son kararınızı vermeye hazır olanlar bu yarışmada boy gösterecekler. 

Maslow’un piramit şeklinde tasvir edilen ihtiyaçlar hiyerarşisi’nde en tepede hangisi vardır?
Güvenlik
Yeme - İçme
Ait Olma
Kendini gerçekleştirme
Doğru cevap: Kendini gerçekleştirmek

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
", "maslowun-ihtiyaclar-hiyerarsisinde-en-tepede-ne-var-maslowun-piramit-seklindeki-ihtiyaclar-hiyerarsisi-nedir-356109h/", "13 Ağustos 2018, Pazartesi 22:41", "1", "", ""]; slide[0] = [356108, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/dolar_kac_tl_dolar_7_tl_mi_dolar_su_anda_ne_kadarm0.jpg", "Dolar kaç TL? Dolar 7 TL mi? Dolar şu anda ne kadar?", "1 Dolar kaç TL oldu? Dolar kuru ne kadar? Dolar kuru şu an ne kadar? Şu anki kurdan Dolar alınır mı? Dolar kuru takibi için haberimize göz atabilirsiniz.", "dolar-kac-tl-dolar-7-tl-mi-dolar-su-anda-ne-kadar-356108h/", "13 Ağustos 2018, Pazartesi 22:39", ""];slide[1] = [356106, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/5_sentlik_paranin_dik_sekilde_kalma_ihtimali_ne_5_sentlik_para_duz_yuzeyde_dik_sekilde_ne_kadar_kalirrc.jpg", "(5) sentlik paranın dik şekilde kalma ihtimali ne? (5 sentlik para düz yüzeyde dik şekilde ne kadar kalır?)", "Harvard Üniversitesinin yaptığı deneye göre belli bir yükseklikten havaya atılan 5 sentlik bir madeni paranın düz bir düzeyde dik şekilde kalma ihtimali nedir? Kim Milyoner Olmak İster’de soruldu. ", "5-sentlik-paranin-dik-sekilde-kalma-ihtimali-ne-5-sentlik-para-duz-yuzeyde-dik-sekilde-ne-kadar-kalir-356106h/", "13 Ağustos 2018, Pazartesi 22:20", ""];slide[2] = [356105, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/ucuncu_mustafa_hangi_camiyi_yeniden_insa_etti_1766_istanbul_depreminde_buyuk_hasar_goren_camii_hangisiba.jpg", "Üçüncü Mustafa hangi camiyi yeniden inşa etti? (1766 İstanbul depreminde büyük hasar gören camii hangisi?)", "1766 İstanbul depreminde büyük hasar gören ve tamir edilemez durumda olan hangi camii 3. Mustafa tarafından yeniden inşa edilmiştir? Kim Milyoner Olmak İsterde soruldu. ", "ucuncu-mustafa-hangi-camiyi-yeniden-insa-etti-1766-istanbul-depreminde-buyuk-hasar-goren-camii-hangisi-356105h/", "13 Ağustos 2018, Pazartesi 22:16", ""];slide[3] = [356104, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/finlandiya_edebiyatinin_en_onemli_eseri_nedir_9_yuzyilda_fink_halk_hikayelerinden_derlenen_eserin_adi_nehS.jpg", "Finlandiya edebiyatının en önemli eseri nedir? (19. yüzyılda Fink halk hikayelerinden derlenen eserin adı ne?)", "19. yüzyılda Fink halk hikayelerinden derlenen, 50 bölümden 22.795 dizeden ulaşan ve Finlandiya edebiyatının en önemli eserlerinden olan destanın adı nedir?", "finlandiya-edebiyatinin-en-onemli-eseri-nedir-19-yuzyilda-fink-halk-hikayelerinden-derlenen-eserin-adi-ne-356104h/", "13 Ağustos 2018, Pazartesi 22:12", ""];slide[4] = [356102, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/edi_ile_budunun_kaslari_nasil_susam_sokagi_edi_ve_budunun_kaslari_nasil25.jpg", "Edi ile Büdü’nün kaşları nasıl? (Susam Sokağı Edi ve Büdü kimdir?", "Susam Sokağı’ndaki kukla karakterler Edi ile Büdü için hangisi doğrudur? Kim Milyoner Olmak İster’de soruldu. ", "edi-ile-budunun-kaslari-nasil-susam-sokagi-edi-ve-budu-kimdir-356102h/", "13 Ağustos 2018, Pazartesi 21:38", ""]; var say = goster = 0; var sabitReklam = $("#sabitReklam"); var pos = sabitReklam.offset(); //var pos = ''; var hbrSayi = 0; var hbrBas = ''; var sc = ''; var div3Offset = new Array(); div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; var gosterKontrol = goster; function addScript(div, src, h, w){ document.getElementById(div).innerHTML = ""; var script = document.createElement("iframe"); script.setAttribute('height', h); script.setAttribute('width', w); script.setAttribute('framespacing', '0'); script.setAttribute('frameborder', '0'); script.setAttribute('scrolling', 'no'); script.setAttribute('src', src); document.getElementById(div).appendChild(script); } //addScript("lnk_0", "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); if(isMobile){ document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-0').style.display = "none" } $(window).scroll(function(){ var scroll2Top = $(window).scrollTop(), div2Offset = $('#hbb_'+say).offset().top, dist = (div2Offset - scroll2Top); if(div3Offset[3] <= scroll2Top){ goster = 4;} else if(div3Offset[2] <= scroll2Top){ goster = 3; } else if(div3Offset[1] < scroll2Top){ goster = 2;} else if(div3Offset[0] < scroll2Top){ goster = 1; }else{ goster = 0; } if(isMobile) { document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-' + say).style.display = "none" } if((window.innerWidth || document.documentElement.clientWidth) > 767) { if(scroll2Top >= mansetVideoDiv){ $("#nokta-player").css({position: "fixed", bottom: "30px", width: "350px", right: "30px", height: "360px", "z-index": "9999999"}); $( ".np-adWrapper div:first" ).css({ width: "350px"} ); $( ".np-adWrapper iframe:first" ).css({ width: "350px"} ); $( "#mansetResimVideo" ).css({ display: "block"} ); } else { $("#nokta-player").css({position: "relative", bottom: "0px", width: "100%", right: "0px", height: "360px"}); $( ".np-adWrapper div:first" ).css({ width: "100%"} ); $( ".np-adWrapper iframe:first" ).css({ width: "100%"} ); $( "#mansetResimVideo" ).css({ display: "none"} ); } } if (dist <= -25) { if(say < 4){ say++; var sosyalLink = encodeURI(''+hbr[say][5]); var sosyalBaslik = encodeURI(hbr[say][2]); hbrBas = '
'; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][2]+'

'; hbrBas += '
'; hbrBas += ''+hbr[say][6]+''; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][3]+'
'; hbrBas +='
'; hbrBas += '
'+hbr[say][4]+'

'; hbrBas += '
'; //hbrBas += ''; /*if(hbr[say][9] == 'galatasaray' || hbr[say][9] == 'fenerbahce' || hbr[say][9] == 'besiktas' || hbr[say][9] == 'trabzonspor' ){ hbrBas += '
'+hbr[say][8]+' transfer haberleri
'; }*/ //hbrBas += ''; //$("#txtLink_"+say).load("text_link_script.php?s="+ Math.random()); hbrBas += '
'; hbrBas +='
'; /*(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');*/ ga('create', 'UA-33310270-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); ga('set', 'location', ''+hbr[say][5]); ga('set', 'title', hbr[say][2]); hbrBas +='comScore'; //$("#alxcnt").load("alexa_counter.php?s="+ Math.random()); _atrk_opts = { atrk_acct:"J8Zpp1IW1d10Y8", domain:"futbolarena.com",dynamic: true}; (function() { var as = document.createElement('script'); as.type = 'text/javascript'; as.async = true; as.src = "https://d31qbv1cthcecs.cloudfront.net/atrk.js"; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(as, s); })(); pp_gemius_hit('cjTg8kuiYxgeluu3FRkeN.TXPzMpGUe_BOuEu1FCANP.p7'); //$("#gmius").load("futbolarena_gemius.php?s="+ Math.random()); //SLoC (function(){ var a=document.getElementsByTagName('script')[0], b=document.createElement('script'); b.async=!0;b.src='//cdn.dimml.io/dimml.js'; a.parentNode.insertBefore(b,a); })(); yaCounter29138695.hit(''+hbr[say][5], {title: hbr[say][2]}); hbrBas +=""; hbrBas +="MTBADVS.InStream.Default.run({\"immediately\":true})"; hbrBas +='
'; $("#lnk_"+(say-1)).after(hbrBas); hbrSayi++; div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; return false; } } if(gosterKontrol != goster){ if(goster != 0 && goster !=1){ $("#deskfive_sagReklam_iframe").attr("src", 'Reklamlar/deskfive_se.php?das='+new Date().getTime()); } history.pushState({ 'haberId': hbr[goster][0] }, hbr[goster][2], hbr[goster][5]); gosterKontrol = goster; //addScript("lnk_"+goster, "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); //addScript("txtLink_"+goster, "http://www.futbolarena.com/text_link_script.html", "100px", "100%"); document.title = hbr[goster][2]; if(typeof googletag !="undefined") googletag.pubads().refresh(); /*if(goster == 0){ googletag.pubads().refresh([slot0]); } else if(goster == 1){ googletag.pubads().refresh([slot1]); } else if(goster == 2){ googletag.pubads().refresh([slot2]); } else if(goster == 3){ googletag.pubads().refresh([slot3]); } else if(goster == 4){ googletag.pubads().refresh([slot4]); }*/ } }); });