comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

İsmail Kartal kazanmadı ama ağır salladı

08 Şubat 2015, Pazar 00:09
İsmail Kartal kazanmadı ama ağır salladı

Geçen yıl Ersun Yanal'ın yardımcılığını yapan İsmail Kartal'ın bir ifadesi dikkat çekti. 5 gün önceki açıklamasıyla yan yana getirildiğine Kartal'ın Yanal'a mesajı çok sert oldu.

FutbolArena Detay -  Genel olarak sakin konuşup, keskin ifadeler kullanmayan Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, 0-0 biten maç sonrası Ersun Yanal'a keskin bir mesaj verdi.

İkili arasındaki soğukluk takımlar sahaya çıktığında kendini gösterdi. Bir gelenek olan maç öncesi saha kenarı teknik adam tokalaşması bu maçta olmadı. İsmail Kartal, maç sonrası koridorda tokalaştık diyerek durumu idare etmeye çalışsa da “Trabzonspor'u bu akşam sahadan sildik” ifadesi Yanal'a çok keskin bir mesajdı.
5 GÜN ÖNCE SİNYALİ VERMİŞTİ

Aslında 5 gün önce İsmail Kartal, Yanal'a karşı kendisini ispatlayacağının sinyalini vermişti. Kartal “Ersun Yanal beni dost olarak iyi bilir ama teknik direktör olarak tanımaz. Teknik adam olarak neler yapabileceğimi görmedi” diyerek bunun için maçı beklediğini açık açık ilan etmişti.

Ve bu açıklamadan sonra Trabzonspor'u yenememesine rağmen “Trabzonspor'u bu akşam sahadan sildik” ifadesi Kartal'ın Yanal'a karşı olan tavrının açık göstergesi değil mi?

FutbolArena akşam haberleri turu (20 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.