comScore

Galatasaray Galatasaray

İrfan Aktar'dan Mahmut Uslu'ya sert yanıt - Galatasaray Haberleri

02 Mayıs 2016, Pazartesi 10:07
İrfan Aktar'dan Mahmut Uslu'ya sert yanıt - Galatasaray Haberleri

Galatasaray Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar, Fenerbahçe Asbaşkanı Mahmut Uslu'nun sözlerine yanıt verdi.

FutbolArena - Fenerbahçe Asbaşkanı mahmut Uslu geçtiğimiz günlerde, "Biz 3 Temmuz'da mağdur olduk. Bütün oyuncularımızı sattık. Galatasaray 3 sene avantadan şampiyon oldu" demişti. Sarı kırmızılı camianın divan kurulu başkanı İrfan Aktar, Uslu'nun bu sözlerine sert yanıt verdi.
 

İrfan Aktar'dan Mahmut Uslu'ya sert yanıt 


Milliyet'in haberine göre; Galatasaray Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar, Fenerbahçe için o dönem bütün şartların zorlandığını belirtti, “Normal sezonu 9 puanla önde bitirip, play-off oynamak zorunda bırakılan biz değil miydik? Aynı sezonda iki kere şampiyon olan tek takım Galatasaray değil mi? Fenerbahçe için yeni icatlar yapıldı ama biz yine şampiyon olduk” dedi.
 
266140-haber

Aktar yine Uslu'nun bu hafta oynanacak olan Galatasaray-Beşiktaş maçıyla ilgili olarak sözlerine ise “Mahmut Uslu akıl üretmesin. Galatasaray sporun gereği neyse onu yapar. Galatasaray, Fenerbahçe'ye göre işini yapmaz. Kendi işini kendi yapar. Bence Mahmut Uslu buna kafa yoracağına son maçta kaybettikleri şampiyonluklar üzerine çalışsın” ifadelerini kullandı.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!