comScore

İrem Sak güneşlenirken arkadaşı moyusunu indirdi (İrem Sak Kimdir?)

10 Ağustos 2019, Cumartesi 19:53
İrem Sak güneşlenirken arkadaşı moyusunu indirdi (İrem Sak Kimdir?)

Güzel oyuncu İrem Sak, havuz başında görüntülendi. İrem Sak güneşlenirken erkek arkadaşının mayosunu indirmesi kameralara yansıdı. Durumu fark eden İrem Sak, uzun süre bulunduğu kabinden çıkmadı.

İrem Sak kimdir? İrem Sak bikinili görüntüsü. Yazın gelmesi ile güney sahillerine akın eden ünlülere güzel oyuncu İrem Sak da dahil oldu. Sosyal medya hesabından sık sık tatil fotoğrafları paylaşan İrem Sak'ın havuz başında çekilmiş olduğu görüntüsü sosyal medyada gündeme oturdu.


İrem Sak kimdir, kaç yaşında, nereli? 


Fiziği ve güzelliği ile binlerce iltifat alan başarılı oyuncu İrem Sak'ın havuz başındaki bikinili görüntüsü, sosyal medyanın gündemine oturdu. Hürriyet'in haberine göre, havuz başında güneşlenirken görüntülenen İrem Sak, durumu fark edince olduğu yerden kalkıp kabine girdi ve uzun bir süre orada kaldı.

PANİK YAŞADI
Başarılı oyuncu tatilde yaptığı paylaşımla gündeme gelmeye devam ediyor. Bu sefer ise kameralar İrem Sak'ı havuz başında yakaladı. Güneşlendiği esnada erkek arkadaşı, İrem Sak'ın önünde mayosunu indirdi. Yaşanan bu görüntü sosyal medyada gündeme oturdu.


İREM SAK İNSTAGRAM ADRESİİREM SAK KİMDİR?

İrem Sak, 9 Şubat 1986'da dünyaya geldi. Sivas'ta doğan İrem Sak'ın babası doktor, annesi ev hanımıdır. İrem Sak'ın Ayberk adında bir de erkek kardeşi vardır.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!