comScore

İrem Derici Lider Şahin aşkı yeniden alevlendi

21 Temmuz 2017, Cuma 15:30
İrem Derici Lider Şahin aşkı yeniden alevlendi

İrem Derici Lider Şahin aşkı yeniden başladı. Bir süre önce ayrılan İrem Derici ile Lider Şahin barışarak ilişkilerine bir şans daha verme kararı aldı.

FutbolArena - İrem Derici Lider Şahin aşkı! Şarkıcı İrem Derici ile Selami Şahin'in oğlu Lider Şahin arasındaki aşk yeniden alevlendi. İrem Derici Lider Şahin barışma görüntüleri ortaya çıktı. İkilinin tatil için gittikleri şehirde bir hayranları tarafından çekilen fotoğrafları sosyal medyada paylaşıldı. 
 

İrem Derici ile Lider Şahin barıştı mı?


Magazin gündemine oturan İrem Derici ile Selami Şahin'in oğlu Lider'in ayrılığı 1 ay sürdü. 1 yıllık ilişkilerine ikinci bir şans veren çift, tatil için Karadağ'a gitti. Derici'yi bir hayranı Podgorica Havalimanı'nda sevgilisi Lider ile böyle görüntüledi.

Sahne çalışmalarının yanı sıra bir yarışma programını sunmaya başlayan Derici, ayrılık nedeni olarak iş yoğunluğunu göstermişti. Ünlü popçunun aşkı uğruna iş temposunu azalttığı öne sürüldü.

 

İrem Derici kimdir, kaç yaşında, şarkıları?


1987 İstanbul doğumlu olan İrem Derici, 16 yaşından itibaren Monopop adlı grup ile şarkılar söylemeye başladı. O Ses Türkiye yarışmasına katılan ve yarı finale kadar yükselen İrem Derici, yarışmanın ardından müzik dünyasında hızla yükselişe geçti. İrem Derici'nin albümleri:

Bensiz Yapamazsın
Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı
İki
Neredesin Sen
Kalbimin Tek Sahibine
Üç

Aktüel Haberler hakkında tüm gelişmeleri FutbolArena'dan takip edebilirsiniz.

 

 

FutbolArena haber turu (14 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.