comScore

İnternet neden yavaşladı? (24 Haziran 2018 Pazar) İnternet hızını nasıl arttırımı? İnternet'e ne oldu?

24 Haziran 2018, Pazar 18:56
İnternet neden yavaşladı? (24 Haziran 2018 Pazar) İnternet hızını nasıl arttırımı? İnternet'e ne oldu?

24 Haziran seçim günü internete giriş sağlamak için internet neden yavaş? İnternet neden yavaşladı? şeklinde arama yapmaya başladılar. Seçim günü yaşanan yoğunluk nedeniyle Türkiye genelinde internet de yavaşladı. 

24 Haziran seçim günü twitter ve internette yavaşlık yaşayan vatandaşlar özellikle twitter'a girmekte büyük sorun yaşamaya başladı. 24 Haziran 2018 seçim sonuçlarını internet ortamından takip etmek isteyen vatandaşlar Türkiye genelinde internetin yavaşladığına şahit oldu. Peki internete nasıl hızlı girerim? İnternet ve twitter'a en hızlı şekilde giriş için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterlidir. 
 

Twitter'a nasıl girerim? (24 Haziran 2018 twitter'a giriş)


24 Haziran 2018 Pazar seçim gününde twitter ve internetin yavaşlamasının ardından internete kolay giriş sağlamak isteyenler için çözüm basit. Twitter ve internette yavaşlık yaşıyorsanız, Chrome tarayıcınız üzerine "Zenmate" uzantısını ekleyerek twitter'a kolayca giriş sağlayabilirsiniz. Peki Zenmate'yi nasıl yüklerim? Zenmate'yi aşağıdaki bağlantıdan bilgisayarınıza indirdikten sonra tarayıcınız üzerinden sağ üstteki zenmate sembolünü aktif ediyor, üyeliğiniz yoksa ücretsiz alıyorsunuz. Bu şekilde hem twitter, hem de internette hızlı bir şekilde dolaşabilirsiniz. 


 

İnternet son dakika yavaşladı (24 Haziran 2018)


GSM operatörleri çekim gücünü artırmak için ne kadar çabalıyor olsa da, zaman zaman kesintiler yaşayabiliyoruz. Bu kesintiler genellikle düşük hızlara ve bağlantı kayıplarına neden olabiliyor. Bunun yanında, bazı web siteleri de çökme sorunlarıyla karşılaştığından internet bağlantınızın yavaş olmasını bu soruna bağlayabilirsiniz. Çeşitli sosyal medya sitelerinin ağ durumlarını kontrol etmek için burada yer alan bağlantıya tıklayarak ilgili web sitesini inceleyebilirsiniz.
ZENMATE YÜKLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.