comScore

Inter'den Conte'ye hem büyük vaat, hem ultimatom!

05 Ağustos 2020, Çarşamba 21:37
Inter'den Conte'ye hem büyük vaat, hem ultimatom!

Inter Başkanı Steven Zhang, teknik direktör Conte ile yeni sezona dair kritik bir toplantı yaptı. 

FutbolArena Dış Haberler - Inter'de teknik direktör Antonio Conte ile yönetim arasındaki krizin ardından ayrılık iddiaları gündeme gelirken, başkan Steven Zhang İtalyan teknik direktörle görüşme gerçekleştirdi. 

Conte geçtiğimiz günlerde Juventus futbolcuları ve yönetimine Sarri'nin geleceğini sorduğu yönündeki iddiaları reddederken, görevinin başında olduğu ve projenin başarılı olması için çalışmaya devam edeceğini söyledi. Öte yandan İtalyan teknik adamın yönetimi hedef alan açıklamaları sonrasında ise ayrılık iddiaları gündeme geldi. Conte, "Kişisel olarak zor bir yılı geride bıraktım. Oyuncularımın ve benim yaptığımızın işin değer gördüğünü düşünmüyorum. Hiçbirimiz kulüpten beklediğimiz korumayı göremedik.". diye konuşmuştu. 
INTER BAŞKANINDAN CONTE'YE HEM GÜVEN, HEM ULTİMATOM

Inter Başkanı Steven Zhang, Conte ile yaptığı görüşmede kulübün başarılı olması için transfer döneminde büyük bir yatırım vadetti. Ancak bunun yanı sıra Conte'den yönetimi hedef alan açıklamaları da bırakmasını istedi. Steven Zhang, eğer İtalyan teknik adamın yönetimi hedef alan açıklamaları tekrarlaması halinde bir kez daha bu durumu tolere etmeyeceklerini bildirdi. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"