comScore

Inter Inter

Wanda Nara, İcardi'yi de aldattı mı?

28 Şubat 2018, Çarşamba 18:38
Wanda Nara, İcardi'yi de aldattı mı?

İnter'in Arjantinli yıldızı Mauro İcardi'nin eşi ve menajeri olan Wanda Nara'nın yıldız oyuncuyu takım arkadaşı Marcelo Brozovic ile aldattığı iddia ediliyor.

FutbolArena Dış Haberler - Futbol dünyasının en popüler kadın figürlerinden biri olan menajer Wanda Nara, bir dönem Barcelona forması da giymiş olan Maxi Lopez'in eşiydi. Maxi Lopez Sampdoria forması giyerken kocasının takım arkadaşı Mauro İcardi ile aşk yaşamaya başlayan Nara, Maxi Lopez'i aldatmış ve daha sonra da İcardi ile evlenmişti. İcardi Sampdoria'nın ardından İnter'e transfer olurken dünyanın sayısı golcülerinden biri haline geldi ama Nara'nın bu kez de İcardi'yi İnter'den takım arkadaşı Marcelo Brozovic ile aldattığı iddia ediliyor!


Wanda Nara İcardi'yi aldattı mı?


İtalyan basınından Corriere Dello Sport'un haberine göre Mauro İcardi, eşi Wanda Nara'yı İnstagram'tan takip etmeyi bıraktı ve ikili arasında sorunlar olduğu yazılıyor. Bunun üzerine Wanda Nara'nın da, Wanda İcardi olan ismini kızlık soyadı ile değiştirerek 'Wanda Nara' yaptığı yazılıyor.

WANDA NARA YALANLIYOR

Mauro İcardi'yi aldattığı iddialarıyla alakalı bir açıklamada bulunan Wanda Nara, kendisinin 5 çocuk sahibi bir anne ve eş olduğunu söylerken, bu gibi iddialarla avukatının ilgileneceğini ve Mauro İcardi'yi aldatmadığını açıkladı.

Son dakika İtalya Serie A Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (26 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.