comScore

Inter Inter

Radja Nainggolan: ''Monchi beni Türkiye'ye göndermek istedi''

16 Mart 2019, Cumartesi 14:41
Radja Nainggolan: ''Monchi beni Türkiye'ye göndermek istedi''

Inter forması ile bu sezon başarılı bir performans sergileyen Belçikalı orta saha oyuncusu Radja Nainggolan'dan Türkiye itirafı geldi.

FutbolArena Dış Haberler - Roma'dan Inter'e transfer olan orta saha oyuncusu Radja Nainggolan, Roma'da oynadığı dönemde Sportif Direktör Monchi'nin kendisini Türkiye'ye göndermek istediğini ifade etti.

Sık sık sigara içerken görüntülenen ve beslenme konusundaki alışkanlıklarıyla gündeme gelen Belçikalı savunma oyuncusu Radja Nainggolan öz eleştiri yaptı. Roma'da oynadığı dönemde sağlıklı beslenmediğini belirten Radja Nainggolan, Inter'de diyetisyen eşliğinde kilo verdiğini ve artık beslenmesine dikkat ettiğini belirtti.
''FARKINA VARDIM''

''Sahadaki davranışlarıma daha önce fazla önem vermiyordum ancak artık bu şekilde davranmamın mümkün olmadığını anladım. Inter ile detaylı bir plan çizmeye karar verdik''

Transferi hakkında da itirafta bulunan Radja Nainggolan, Roma Sportif Direktörü Monchi'nin kendisini Türkiye'ye göndermek istediğini ifade etti.

"BENİ TÜRKİYE'YE GÖNDERMEK İSTEDİLER"

''Monchi ile anlaşmazlık yaşadık. Bana karşı davranışları iyi değildi. Elbette benim de hatalarım oldu ama ayrılmak gerekiyorsa bunu benim yüzüme söylemelisiniz. Bunun yerine beni kulüplere önerdiler. Hiçbir şeyden haberim olmadığı halde beni Türkiye'ye göndermek istediler. Bu beni zıvanadan çıkardı. Kulüpte kalsaydım kesinlikle savaş çıkacaktı.'' 

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da! 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!