comScore

Inter Inter

Maxi Lopez'den Wanda Nara ve Icardi için olay sözler

22 Şubat 2019, Cuma 16:02
Maxi Lopez'den Wanda Nara ve Icardi için olay sözler

Arjantinli futbolcu Maxi Lopez, eski eşi Wanda Nara ve Mauro Icardi hakkında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Dış Haberler - İtalya Ligi'nde Inter forması giyen ve son dönemde kaptanlık görevinden alınan Mauro Icardi ile ilgili eski takım arkadaşı Maxi Lopez'den açıklama geldi. Lopez'in ayrıldığı eşi Wanda Nara ile evlenen Icardi o dönem İtalya'da gündem olmuştu. Maxi Lopez, Icardi ile kaşrılaştığı maçlarda elini sıkmayarak tepkisini göstermişti. Arjantinli futbolcu, son günlerde gündemde olan çift hakkında ilk kez konuştu. 

"WANDA GEVEZE GELEBİLİR"
Wanda Nara'dan 3 çocuğu bulunan Maxi Lopez, Arjantinli menajer hakkında, "Wanda, İtalyanlara çok geveze gelebilir. İtalyanlar için Arjantinli birisiyle anlaşmak gerçekten zordur. İtalya çok farklı. Yöneticiler Wanda'dan bıkmış olmalı. Icardi de eskisi gibi oynamıyor, bu krizin arkasında bence bunlar yatıyor. İyi menajerler fark yaratır, böyle anlarda ne yapacaklarını ve ne zaman susmaları gerektiğini bilirler. Wanda benim de menajerim olmak istedi ama asla kabul etmedim. Kaliteli bir futbolcu, kaliteli menajerle çalışmalı." ifadelerini kullandı."ICARDI, WANDA'DAN DAHA BETER" 
Wanda Nara ile aralarında uyum olmadığını belirten Maxi Lopez, Icardi'nin de bazı tavırlarının Nara'dan daha beter olduğunu ifade ederek, "Çocuklarım için bazı tartışmaların dışında durmaya çalıştım. Şu anda çocuklarımla telefonda bile konuşmama izin verilmiyor. Wanda ile aramızda uyum yoktu, ilişkim çok zor geçti. Mauro onunla aynı davranışlara sahip. Hatta daha beter diyebilirim." dedi.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"