comScore

Inter Inter

Lucescu: "Inter, Merih Demiral için beni aradı"

09 Ekim 2020, Cuma 20:43
Lucescu:

A Milli Takım eski teknik direktörü Mircea Lucescu, Inter'in Merih Demiral'a ilgisi hakkında açıklamada bulundu.

FutbolArena Dış Haberler - Dinamo Kiev teknik direktörü Mircea Lucescu, İtalyan basınından Tuttosport'a dikkat çeken açıklamalar yaptı. Inter'in Merih Demiral transferi için kendisini aradığını söyleyen Lucescu, Juventus'un daha önce davranarak milli futbolcu ile anlaştığını ifade etti.

"INTER, MERİH DEMİRAL'I TRANSFER ETMEK İSTEDİ"
A Milli Takım eski teknik direktörü Mircea Lucescu, "Inter'in eski gözlemcisi Adelio Moro, Merih Demiral'ı izlemek için Türkiye'ye geldi. Sportif direktör Javier Zanetti'nin yardımcısı Ivan Zamorano bir keresinde beni arayarak Merih Demiral hakkında bilgi aldı. Inter, Merih Demiral'ı transfer etmek istiyordu ve Juventus herkesten hızlı davrandı." ifadelerini kullandı.

"CRISIANO RONALDO, MARADONA GİBİ"

Juventus ile aynı grupta olmaları hakkında gelen soruyu yanıtlayan Mircea Lucescu, "Cristiano Ronaldo, Maradona gibi oynadığı takımlara damgasını vuruyor. Onunla rakip olmak her takım için endişe vericidir. Benzersiz bir hırsa sahiptir. Onu takım olarak engellemeye çalışacağız. Sorun şu ki, Juventus'un Dybala, Morata, Kulusevski ve Chiesa gibi başka kaliteli oyuncuları da var." dedi.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!