comScore

Inter Inter

Flaş iddia! Emre Mor'u transfer edemediği için kovuldu

28 Mart 2018, Çarşamba 20:03
Flaş iddia! Emre Mor'u transfer edemediği için kovuldu

İtalyan basınında çıkan iddialara göre İnter Sportif Direktörü Walter Sabatini, Emre Mor transferinden dolayı işinden oldu.

FutbolArena Dış Haberler - İtalya Serie A'nın köklü kulüplerinden İnter, sezon başında kadrosuna katmak istediği isimlerden Emre Mor ve devre arasında ilgilendiği Javier Pastore'yi transfer edememişti. La Gazetta Dello Sports'un haberine göre bu transferleri gerçekleştiremeyen Sportif Direktör Walter Sabatini, bu sebeple görevinden alındı. 

JİANGSU SUNİNG VE İNTER'İ BİRLİKTE GÖTÜREMEDİ
İnter'i geçtiğimiz yıllarda Çinli iş adamları satın almıştı. Aynı zamanda Çin Kulübü Jiangsu Suning'in de sahipleri olan işi adamları, her iki kulüpte de Sportif Direktörlüğü Walter Sabatini'ye vermişti. Buna karşın İtalyan basınında çıkan haberlere göre Sabatini iki kulübü birlikte yürütmekte zorlandı ve sonunda Sabatini ile yollar ayrıldı. EMRE'NİN İNTER FLÖRTÜ

Emre Mor'un yaz transfer döneminde Borussia Dortmund'tan İnter'e transfer olmasına kesin gözüyle bakılıyordu. Buna karşın bu transfer uzamış ve sonunda Emre Mor, Celta Vigo'ya transfer olmuştu. Devre arasında da PSG'den Arjantinli oyuncu Pastore ile ilgilenen İnter bu transferde de istediğini alamadı.

Son dakika İtalya Serie A Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (20 Ocak 2020)