comScore

Instagram çöktü mü? Instagram'a ne oldu? Instagram akışı neden yenilenmiyor? Instagram neden açılmıyor?

13 Haziran 2018, Çarşamba 00:56
Instagram çöktü mü? Instagram'a ne oldu? Instagram akışı neden yenilenmiyor? Instagram neden açılmıyor?

Instagram'a ne oldu? Instagram çöktü mü? Instagram neden açılmıyor? Instagram'da 11 Haziran 2018 Salı günü akşam saatlerinde yaşanan sıkıntı nedeniyle milyonlarca Instagram kullanıcıları Instagram akışı yenilenemiyor hatasıyla karşı karşıya kaldı. Bu gelişmelerin üzerine Instagram'a ne oldu? Instagram'da sorun ne? Instagram neden açılmıyor? Instagram çöktü mü diye merak edilen aramaların yanıtı haberimizde. 

İnstagram'a ne oldu? İnstagram çöktü mü? İnstagram neden açılmıyor? İnstagram erişim problemi yaşanmasının ardından milyonlarca İnstagram kullancıcısı İnstagram'ın neden açılmadığını merak etmeye başladı. İnstagram çöktü mü? diye merak eden vatandaşlar İnstagram'a ne oldu? İnstagram'da sorun ne? İnstagram neden açılmıyor? sorularına da yanıt aramaya başladı. 


Instagram çöktü son dakika (11-12 Haziran 2018)


Instagram genelinde akşam saatlerinde saat 19:05 itibariyle erişim engeli yaşanmaya başladı. İnstagram kullanıcıları anasayfalarında İnstagram akışı yenilenmiyor. İnstagram'a ne oldu? İnstagram çöktü mü diye merak etmeye başladı. Dünya geneline yayınlan İnstagram sorunu hakkında merak ettikleriniz haberimizin devamında. 

İnstagram'da akşam saaterinde yaşanan erişim problemi sadece Türkiye'de değil, Dünya genelinde yayınlandı. İnstagram kullanıcıları uzun bir süre İnstagram mobil ve İnstagram web üzerinden giriş sağlayamadıkları gibi, giriş sağladıkları anda İnstagram akışı yenilenemiyor hatasıyla karşı karşıya kaldı. Bu konuyla alakalı İnstagram'dan bir resmi açıklama yapılmadı. Kısa süreli İnstagram hatasından dolayı İnstagram geri geldi ve İnstagram kullanıcıları yeniden İnstagram'ı kullanmaya başladı. 


Instagram nasıl kullanılır?


Instagram şu an sadece iOS (iPhone, iPad) cihazlarda değil, aynı zamanda Android cihazlarda da kullanılabiliyor. Instagram kullanıcı adı alabilmek için mutlaka bu iki uygulamadan birini kullanıyor olmanız gerekli. Web üzerinden kullanıcı adı ve şifre oluşturarak Instagram hesabı oluşturamıyorsunuz. Aşağıdaki instagram kullanımı anlatımı iPhone Instagram uygulaması baz alınarak anlatılmaktadır.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)