comScore

Instagram çöktü mü? Instagram açılmıyor (14 Nisan 2019)

14 Nisan 2019, Pazar 14:20
Instagram çöktü mü? Instagram açılmıyor (14 Nisan 2019)

Instagram çöktü mü? Instagram'a erişim problemi yaşanmasının ardından Instagram kullanıcıları internet ortamında Instagram neden çöktü? araştırması yapmaya başladı.

Instagram çöktü mü sorusu sosyal medya kullanıcıları tarafından internet arama motorlarında araştırılmaya başlandı. Instagram'a girmek isteyen kullanıcılar hesaplarına ulaşamayınca Instagram çöktü mü? Instagram giriş, Instagram girilemiyor tarzında araştırmalara başladı. Instagram uygulamasında Türkiye saati ile 13:40'da giriş sorunu ile karşılaşıldı. Instagram'ın çökmesi sonrasında her hangi bir resmi açıklama yayınlanmadı.


Instagram çöktü mü? Instagram neden girmiyor?


Instagram hesaplarına giriş yapamayan, girebilen ve paylaşım yapamayan Instagram kullanıcıları sosyal medya hesaplarından Instagram çöktü mesajları paylaşmaya başladı. Dünya üzerinde Instagram uygulamasına giriş ve erişim problemi yaşanmaya başlandı. Yaşanan bu problem sosyal medyada gündem oldu.
Instagram'ın çökmesi ile birikte sosyal medyada Instagram neden çöktü? Instagram çöktü mü? tarzında aramalar gerçekleşmeye başladı. Instagram'ın çökmesi sonrasında resmi Instagram hesabından henüz bir açıklama yayınlanmadı. Instagram'ın çökmesi ile birlikte bir çok sosyal medya uygulaması da çöktü.
Instagram'ın yanı sıra Whatsapp ve Facebook uygulamalarında da erişim problemi yaşanmaya başlandı.
 

Whatsapp neden çöktü? Whatsapp'a giremiyorum


Whatsapp bugün Türkiye saati ile 13:00 itibari ile tüm dünya genelinde çöktü. Whatsapp uygulamasından mesaj göndermeyen ve alamayan kullanıcılar durumu internet ortamında araştırmaya başladı. Whatsapp'ın çökmesi ile birlikte dünya üzerindeki milyonlarca kullanıcısı Whatsapp çöktü mü? Whatsapp neden girmiyor? şeklinde araştırmalara başladı.

Whatsapp'ın çökmesi ile birlikte resmi bir açıklama henüz gelmiş değil. Whatsapp'ın dünya üzerindeki erişim haritasına baktığımız zaman sorunun avrupa genelinde yaşandığı görülmekte. Whatsapp'tan kısa süre içerisinde konu hakkında açıklama gelmesi bekleniyor.


FutbolArena Haber Turu (10 Ocak 2020)