comScore

İnna kimdir? Inna kaç yaşında? İnna evli mi? (Survivor Inna kimdir?)

28 Mayıs 2018, Pazartesi 11:00
İnna kimdir? Inna kaç yaşında? İnna evli mi? (Survivor Inna kimdir?)

Survivor'da çıkan İnna kimdir? İnna evli mi? Survivor'da çıkan İnna izleyicileri kendisine adeta büyüledi. Ünlü şarkıcı İnna'nın Survivor'da çıkması ile birlikte güzel şarkıcının kim olduğu büyük merak konusu oldu.

FutbolArena - Ekranları başında yüz binlerce izleyici kitlesini kendisine bağlayan Survivor 2018 yarışımasında İnna sürprizi yaşandı. Ünlü şarkıcı İnna ödül kazanan gönüllüler ile birlikte yemek yedi ve daha sonrasında Türkçe şarkı söyledi. Survivor İnna kimdir? İnna hangi ülke vatandaşı? İnna kaç yaşında?


Survivor'da çıkan Inna kimdir? 


TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışmasında ekranlara gelen güzel şarkıcı İnna izleyicileri büyüledi. Gönüllüler ile birlikte ödül yemeği yedikten sonra Türkçe şarkı söyleyen İnna'nın kim olduğu ve nereli olduğu vatandaşlar tarafından büyük merak konusu oldu. Tam adı Elena Alexandra Apostoleanu olan Inna 1986 yılında Romanya'da doğdu. Ülkemizde sık sık konserler veren İnna gün geçtikçe ülkemizde hayran kitlesini bir hayi arttırmış durumda.

Survivor yarışmasında katılarak Türkçe konser veren İnna yüz binlerce izleyici kitlesini kendisine hayran bıraktı ve sosyal medyanın gündemine oturdu. Şarkıları ile kendisine hayran bırakan İnna'nın albümleri şu şekilde oluşuyor;

HOT
I am the Clup Rocker
Party Never Ends
''INNA''

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"