comScore

İngiltere'de şok! Kalecinin su şişesine idrarını yaptı!

22 Ocak 2018, Pazartesi 00:21
İngiltere'de şok! Kalecinin su şişesine idrarını yaptı!

İngiltere Middlesbrough - QPR maçında yaşanan olayla çalkalanıyor... İddialara göre Middlesbrough taraftarı bir kişi, QPR kalecisinin su şişesine idrarını yaptı.

FutbolArena Dış Haberler - İngiltere Championship takımlarından Middlesbrough 20 Ocak Cumartesi günü deplasmanda Queens Park Rangers'la karşı karşıya geldi. Bu maçta yaşandığı iddia edilen bir olay İngiltere'yi karıştırdı. 

KALECİNİN SU ŞİŞESİNE İDRARINI YAPTI!
İddialara göre Middlesbrough'un deplasman taraftarı bu maçta QPR kalesi arkasında yerini alırken bir taraftaf QPR kalecisi Alex Smithies'in kale arkasında duran su şişesini aldı ve idrarını yaptı. Daha sonra bu su şişesinin Smithies anlamadan alındığı yere konulduğu yazıldı. 

İlk olarak sosyal medyada bu olayın yaşandığı iddia edilirken, konuyla ilgili atılan tweet üzerine soruşturma başlatıldı. 

SAHAYA ŞİŞE ATTIĞI GÖRÜLÜYOR

Polisin konuyla ilgili başlattığı soruşturmada, bir taraftarın kale arkasına bir su şişesini attığının görüntülendiği belirtildi. 

Konuyla ilgili taraftar tespit edilip gözaltına alınırken taraftarın gelecek ay mahkemeye çıkacağı da açıklandı.

Middlesbrough bu maçı deplasmanda 3-0 kazanırken Championship'te 8. sırada yer alıyor. QPR ise 33 puanla 16. sırada. 

Dünyadan futbol gelişmeleri için Dünyadan Futbol Haberleri sayfamızı takip edebilirsiniz.FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)