comScore

İngiltere'de Norwich City taraftarı dördüncü hakem oldu

26 Kasım 2017, Pazar 00:06
İngiltere'de Norwich City taraftarı dördüncü hakem oldu

İngiltere Championship Ligi'nde Norwich City ile Preston arasında oynanan maçın son bölümlerinde Norwich City taraftarı dördüncü hakem olarak görev yaptı. 

FutbolArena Dış Haberler - İngiltere Championship Ligi'nde Norwich City ile Preston arasında oynanan maçta futbol sahalarında daha önce hiç yaşanmamış bir olay gerçekleşti. 

İngiltere Championship Ligi 19. haftasında oynanan Norwich City - Preston maçında son derece ilginç bir olay yaşandı. Müsabakanın hakemi sakatlanınca dördüncü hakem bulunamadı. Bu sırada tribünlerden bir gönüllü geldi ve Norwich City taraftarı dördüncü hakem oldu.
AMATÖR LİG'DEN TECRÜBESİ VARDI

Oyunun son dakikalarında apar topar dördüncü hakem olarak görev yapan Norwich City taraftarı David Thornhill, Ada basınına da gündem oldu. Daha önceden Amatör Lig'de dördüncü hakemlik tecrübesi olduğu açıklanan David Thornhill'e taleba anlatıldı. Göreve başladıktan sonra David Thornhill isimli taraftar müsabakanın sonuna 10 dakika ilave edilen süreyi gösterdi. 

Norwich City - Preston maçı 1-1 berabere bitmesine rağmen Ada basınında maçın sonucundan ziyade kısa süre de olsa dördüncü hakemlik görevine soyunan Norwich City taraftarı David Thornhill manşetleri süsledi. 


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"