comScore

İngiltere Premier Lig maçları S Sport'ta mı? S Sport şifresiz mi?

18 Mart 2017, Cumartesi 15:39
İngiltere Premier Lig maçları S Sport'ta mı? S Sport şifresiz mi?

Saran Holding'in yeni açmış olduğu spor kanalı S Sport büyük ses getirecek. S Sport şifresiz yayın mı yapacak? S Sport'ta hangi maçlar yayınlanacak? S Sport yayın akışı gibi soruların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz.

FutbolArena - Saran Holding bünyesinde yeni kurulan S Sport kanalıyla ilgili birçok konuda merak edilenleri haberimizde bulabilirsiniz. Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Eski Fenerbahçe Yöneticisi Sadettin Saran, FutbolArena TV'ye verdiği özel röportajda S Sport ile ilgili birçok konuda bilgiler verdi.


Sadettin Saran'dan FutbolArena TV'ye S Sport açıklaması


S Sport kanalının 20 yıllık bir hayali olduğunu belirten Sadettin Saran, "S Sport bizi son zamanlarda en çok heyecanlandıran projelerimizden biri. 6-9 ay öncesine kadar sadece bir hayaldi. Benim 20 senelik bir hayalimdi bu. Spor içeriğinde dünya genelinde önemli bir oyuncuyuz. Reklam pastasının malum sebeplerden düşmesi ve içeriğin fiyatlarının çok yükselmesi derken şartlara uyum sağladık. Ortaya büyük bir maliyet çıktı. 3 yıllık yatırım maliyeti neredeyse 75 milyon Euro. İnşallah bir aksilik olmazsa 3-4 gün içerisinde yayına çıkacağız." ifadelerini kullandı.
 

S Sport şifresiz mi? S Sport uydu frekansları


S Sport S Sport dijital platformlarda yayın yapacak. Digitürk, D-Smart ve Turkcell TV'de yayın hayatına başlayan S Sport, şifresiz olarak izlenemeyecek. Bu platformlarda alınan paketler çerçevesinde S Sport izlenebilecek. 

S Sport, Digitürk 87, D-Smart 78 ve Turkcell Tv+ 77. kanaldan yayın yapacak ve 7/24 HD kalitesinde izleyenlerin karşısında olacak.“Premium” içerikleriyle sporseverlerin vazgeçilmezi olacak. İngiltere Premier Ligi, Çin Futbol Süper Ligi, Formula 1 ve NBA başta olmak üzere dünyanın en önemli spor organizasyonlarını yayınlayacak olan S Sport; Turkcell TV+, Digiturk ve D-Smart platformları üzerinden izleyenlerle buluşacak. S Sport, ayrıca BARCA TV, BAYERN TV ve AJAX TV gibi ünlü kulüp televizyonlarını da ekrana taşıyacak. 

 
S Sport hangi ligler yayınlanacak?


İngiltere Premier Ligi Maçları
İngiltere Premier Ligi Maç Özetleri ve Özel Programları 
Milli Takımlar Hazırlık Maçları 
CSL - Çin Futbol Süper Ligi
BARCA TV Kulüp Kanalı
AJAX TV Kulüp Kanalı 
BAYERN TV Kulüp Kanalı 
NBA'den Canlı Maçlar 
Formula 1
FIVB Plaj Voleybolu Turnuvaları ve uluslararası voleybol turnuvaları 
WTA Tenis Turnuvaları 
ATP 500 ve ATP 250 Tenis Turnuvaları
Boks ve Diğer Dövüş Geceleri 
World Super Bike (WSBK)
ESPN Winter & Summer X Games
FIS Ski, Snowboard Programları
PGS Tour Golf Turnuvası
World`s Strongest Man
Pro Bull Riders
Monster Jam
Sumo Müsabakaları
Spor İçerikli Belgeseller

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!