comScore

İngiltere - Belçika maçında kim grup lideri olacak?

28 Haziran 2018, Perşembe 20:38
İngiltere - Belçika maçında kim grup lideri olacak?

2018 FİFA Dünya Kupası G grubu müsabakası kapsamında İngiltere ve Belçika karşı karşıya gelecek.  Grup liderliği mücadelesi veren iki takımın da averajlarının aynı olması nedeni ile Mücadele öncesinde kıyasıya bir hesaplama içine girildli. 

FutbolArena  Detay - 2018 FİFA Dünya Kupası tüm heyecanı ile devam ediyor. Bu akşam İngiltere ve Belçika G grubunda liderlik maçına çıkacak. Bu zorlu mücadele öncesinde aynı gol averajında bulunan İngiltere ve Belçika'nın attıkları ve yedikleri gol sayılarında da eşitlik hakim.


İngiltere - Belçika maçında grup liderliği nasıl hesaplanacak?


2018 FİFA Dünya Kupası bu akşam muhteşem bir mücadeleye sahne olacak. Grupta liderlik mücadelesi veren İngiltere ve Belçika takımları zorlu müsabakada karşı karşıya gelecek. 

İNGİLTERE FAİR PLAY'DE DAHA AVANTAJLI
İki takım da mücadele öncesinde 6 puanda bulunurken karşılaşmanın beraber bitmesi halinde gol averajına bakılacak. Ancak iki takımın attığı ve yediği gollerin de eşit halde bulunması nedeni ile devreye Fair-Play uygulaması girecek. 

En az kart gören takımın grup lideri sayılacağı G grubunda İngiltere'nin mücadele öncesinde 2 kartı bulunurken Belçika Milli Takımı'nın 3 kartı bulunuyor.

G grubunu lider tamamlayan takım son 16 turunda ise Japonya ile eşleşecek. Grubu ikinci bitirecek takım ise Kolombiya takımı ile karşı karşıya gelecek. Grubu lider bitiren takım çeyrek finale yükselmesi halinde Brezilya - Meksika galibiyle, ikinci takım ise İsviçre - İsveç galibiyle oynayacak. 


İngiltere - Belçika Maçı Canlı Şifresiz İzle


2018 FIFA Dünya Kupası G grubu 3. maçlarında İngiltere Belçika takımları saat 21:00'da Rusya'da karşı karşıya gelecek. İngiltere Belçika mücadelesi TRT 1 ekranlarından canlı ve naklen yayınlanacak.


İNGİLTERE BELÇİKA MAÇINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


Dünya Kupası Haberleri FutbolArena'da

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.