comScore

İngiltere 1-2 İspanya maç özeti ve golleri (Harry Kane: Hakemler korkuyor)

09 Eylül 2018, Pazar 01:47
İngiltere 1-2 İspanya maç özeti ve golleri (Harry Kane: Hakemler korkuyor)

İngiltere'nin İspanya'ya 2-1 mağlup olduğu maçın ardından konuşan Harry Kane, son saniyede iptal edilen golleri hakkında hakemin korkakça davrandığını söyledi. 

FutbolArena Dış Haberler - UEFA Uluslar Ligi'nde İngiltere ile İspanya karşı karşıya geldi. İspanya'nın 2-1 galip geldiği maçta İngiltere'de, Welbeck'in 90+7'de attığı gol faul gerekçesiyle iptal edildi. 


İngiltere 1-2 İspanya maçında iptal edilen gol


İngiltere'nin yıldız futbolcusu Harry Kane, 90+7'de geçersiz sayılan golde hakemin hatalı karar verdiğini ve bununla birlikte korktuğunu söyledi. 

"HAKEM KORKTU"
%100 goldü. Hakemlerin böylesine önemli anlarda kararlı olması gerekiyor. Ancak hakemler korkuyor. Böyle anlarda ve baskı altında yanlış karar vermeyen hakemlere ihtiyaç var. Welbeck'in golünde kesinlikle faul yoktu. 

"BUGÜNKÜ MAÇTAN BİRÇOK DERS ÇIKARABİLİRİZ"

İspanya karşısında kaybetmelerine iyi oynadıklarını söyleyen Harry Kane, "İyi oynadık. Topa sahip olma konusunda son derece becerikli bir takıma karşı zor bir maçtı ama elimizden geleni yaptık. Rakibe olabildiğinde baskı yaptık ama son dakika verilmeyen bir golden dolayı mağlup olduk. Bugünkü maçtan birçok ders çıkarabiliriz." dedi. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"