comScore

Incheon United - Daegu canlı şifresiz İZLE (Güney Kore Ligi canlı yayın)

09 Mayıs 2020, Cumartesi 10:35
Incheon United - Daegu canlı şifresiz İZLE (Güney Kore Ligi canlı yayın)

Incheon United - Daegu izle, Incheon United - Daegu canlı, Incheon United - Daegu canlı izle gibi aramalar yaparak bugün başlayan Güney Kore Ligi'ni canlı izlemek isteyen futbolseverler için haberimizi hazırladık.

Incheon United - Daegu canlı izle, Incheon United - Daegu şifresiz izle, Incheon United - Daegu canlı yayın, Incheon United - Daegu yayın gibi aramalar yaparak Güney Kore Ligi'nde ilk hafta heyecanı devam ediyor. Incheon United - Daegu karşılaşmasını takip etmek isteyen futbolseverler haberimizde yer alan yayından Incheon United - Daegu maçını canlı izleyebilirler. 
 

Incheon United - Daegu canlı şifresiz İZLE


Güney Kore'de ilk hafta perdelerini açtı. Günün ikinci maçında Incheon United - Daegu karşılaşması sahne alacak. Koronavirüs nedeniyle futbolseverlerin ilgi gösterdiği Güney Kore Ligi, takip etmek isteyenler için internet ortamına aktarılıyor. Seyircisiz oynanacak maçlar, K League Youtube kanalından şifresiz olarak da canlı yayınlanıyor. Incheon United - Daegu maçı 9 Mayıs Cumartesi günü TSİ 10:00'da başladı.


 

Güney Kore Ligi'nin statüsü nasıl?


Güney Kore K Ligi'nde geçtiğimiz sezon 12 takım yer aldı. Her takım birbiriyle 3'er maç yaptı ve toplamda 33 maçın ardından lig ilk 6 ve son 6 olarak ikiye bölünerek Play-Off sistemine geçildi. Play-Off maçlarında her takım birbiriyle 1 kez karşılaştı ve ligden 2 takım küme düştü. 
YENİ SEZONDA STATÜ FARKLI OLACAK

Güney Kore Ligi'nde yeni sezonda yine 12 takım yer alacak ancak bu kez takımlar birbirleriyle 2 kez karşılaşacak. 22 haftanın ardından lig yine ilk 6 ve son 6 olarak ikiye ayrılacak. Ordu Takımı olan Sangju Sangmu, merkez şehri değişeceği için ligden kesin olarak düşürülecek. Sangju Sangmu, ligi son sırada bitirirse Play-Out grubunda 5. olan takım play-out maçları oynayacak. Eğer Sangju Sangmu ligi farklı bir sırada tamamlarsa, o zaman son sıradaki takım da küme düşecek. Ligde puan eşitliği halinde genel averaj geçerli olacak.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"