comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

İlhan Cavcav'dan Fenerbahçe'ye yanıt

26 Ocak 2015, Pazartesi 16:11
İlhan Cavcav'dan Fenerbahçe'ye yanıt

Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, Fenerbahçe'nin kendisi hakkında yaptığı açıklamaya yanıt verdi. 

FutbolArena Detay - Fenerbahçe ile Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav arasındaki söz düellosu devam ediyor. 
 
Aziz Yıldırım'a "Beyefendi elini ayağını çeksin, gitsin evinde otursun. Efendi gibi maçını izleyecekse izlesin", Mahmut Uslu'ya ise "Bana göre topu görse bomba zanneden bir insan" diyecen Cavcav'a Fenerbahçe yanıt verdi.
 
Fenerbahçe'nin açıklamasınaysa Cavcav “Onlar benim muhattabım değil' diyerek yanıt verdi.
 
FENERBAHÇE NE DEMİŞTİ?
 
Fenerbahçe yaptığı son açıklamada Cavcav hakkında “Gerek bu kişilerin yaşı, fiziksel ve ruhsal sağlık durumları, gerekse futbol camiasında geçirilen yılların tarafımızda oluşan hatırı ve sabrı sınırsız değildir. Adli tıp raporu olmadan şahsi malvarlığı üzerinde dahi tasarrufta bulunamayacak durumda olanların Türk Futbolu'nun üzerinde hala söz sahibi olabildiklerini düşünmeleri, içinde bulundukları fiziksel durumun bir sonucu olsa da, Fenerbahçe Spor Kulübü olarak tüm spor camiasını, Fenerbahçe ve Fenerbahçe'nin değerleri hakkında yapılan ve yapılacak açıklamalarda çok daha dikkatli ve özenli olmaya davet ettiğimizi kamuoyuna duyururuz.” demişti.
 
CAVCAV KONUŞMAK İSTEMİYOR!
 
Fenerbahçe'nin bu açıklaması hakkındaysa Cavcav suskun kalmayı tercih edeceğini ifade ederek, “Bu konu hakkında konuşmak istemiyorum. Onlar benim muhattabım değil” deiye yanıt verdi.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"