comScore

Galatasaray Galatasaray

Igor Tudor'un yönetimden tam not alan tavrı

17 Şubat 2017, Cuma 19:53
Igor Tudor'un yönetimden tam not alan tavrı

İmza sonrası Florya'ya kapanan Igor Tudor, Galatasaray'ın sorunlarını belirledi.

FutbolArena Özel - Galatasaray takımı ile ilk antrenmanına Çarşamba günü çıkan Igor Tudor deyim yerindeyse Florya'ya kapandı.
 

Igor Tudor, Galatasaray'ın sorunlarını belirledi


Başkan Dursun Özbek'in sahibi olduğu Point Hotel'de kalan Tudor, Çarşamba ve Perşembe günü Florya'da 12 saat mesai yaptı ve tesislerden çok geç saatlerde ayrıldı.

PUAN KAYBETME NEDENLERİNİ İNCELEDİ
Bunun nedeni ise Tudor, Galatasaray'ın maç analizleri üzerine yoğun mesai harcadı. Hırvat teknik adam, öncelikle ve özellikle Galatasaray'ın sezon başından bu yana ligde puan kaybettiği maçları mercek altına aldı.

MAÇLARI ANALİZ ETTİ

Tudor teknik ekibi ile birlikte G.Saray'ın galip gelemediği maçlar üzerine çalışıp sarı kırmızılı takımın hata ve yanlışlarını tespit etmekle işe başladı. 'Sorunları gidermek adına önce tüm hataları her yönüyle tespit etmeliyiz' diyen Tudor, bu maçları analiz etti.

TESİSLERE YAKIN EV İSTEDİ

Eşi yeni doğum yaptığı için ailesini önümüzdeki ay İstanbul'a getirmeyi planlayan Igor Tudor, sarı kırmızılı yönetimden Florya Metin Oktay Tesislerine yakın bir daire tutulmasını istedi. Çalışkanlığı ile tam not alan Tudor'a, tesislere çok yakın bir ev kiralanacak

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)