comScore

Galatasaray Galatasaray

Igor Tudor'un serbest kalma bedeli (Tudor, Galatasaray'a gelecek mi?)

14 Şubat 2017, Salı 09:44
Igor Tudor'un serbest kalma bedeli (Tudor, Galatasaray'a gelecek mi?)

Galatasaray'ın gündeminde yer alan teknik direktörlerden biri olan Igor Tudor'un serbest kalma bedeli ortaya çıktı.

FutbolArena - Galatasaray'da teknik direktör Jan Olde Riekerink ile yolların ayrılması beklerken yerine gelecek isim konusunda en güçlü adaylardan biri olan Igor Tudor'un Kardemir Karabükspor'dan ayrılma bedeli ortaya çıktı.

Kardemir Karabükspor'un hocası Igor Tudor'un serbest kalma bedeli 150 bin Euro. Galatasaray'da yönetim kurulu toplantısından Riekerink ile yolların ayrılma kararı çıkarsa sarı kırmızılılar Hırvat teknik adam için düğmeye basacak.
 

Igor Tudor Galatasaray'a geliyor mu?


Galatasaray yönetiminin teknik direktör adaylarında listenin başında ise Igor Tudor yer alıyor. Sarı kırmızılı idareciler Salı günü Hırvat teknik adam ile bir görüşme yapacak. 
TUDOR'DAN GALATASARAY AÇIKLAMASI

FutbolArena'nın gelişmeler üzerine ulaştığı Igor Tudor, Galatasaray ile alakalı konuşmaktan kaçındı.

Eşinin doğum yapacak olması nedeniyle Zagreb'te olan Igor Tudor, “Galatsaray'dan teklif aldınız mı?” sorusuna “ Yorum yapamam. Yaparsam yanlış olur. Benim bir şey söylememem lazım şu anda” dedi.

 

Galatasaray'ın Igor Tudor'a yapacağı teklif


Yönetim kurulu da onay verirse bu akşamdan itibaren başlayan  Igor Tudor için görüşmeler daha da hızlanacak.

Sarı kırmızılı yönetim, Karabükspor'u çalıştıran Hırvat teknik adamın menajerine sezon sonuna kadar göreve gelmesi adına bir teklif sunacak.

Tudor, Galatasaray'ın 4 aylık görev ve şampiyonluk halinde kontratının uzama opsiyon şartını kabul ederse göreve getirilecek.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"