comScore

Galatasaray Galatasaray

Igor Tudor'dan Rizespor maçı sonrası şaşırtan açıklama

18 Şubat 2017, Cumartesi 23:13
Igor Tudor'dan Rizespor maçı sonrası şaşırtan açıklama

Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Igor Tudor, Çaykur Rizespor maçının ardından oldukça şaşırtan açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, Rizespor maçının ardından kaybedilen 2 puanın sebeplerini açıkladı. 

Maç sonu yayıncı kuruluşa konuşan Hırvat teknik adam şunları söyledi:
"FUTBOLCULARIMA BİR ŞEY SÖYLEYEMEM"

"Futbolcularıma bir şey söyleyemem. Bugün inanılmaz fedakarlık yaptılar. Ellerinden gelenin en iyisini yaptılar. Rizespor da aynı şekilde mücadele etti. Duran top golüyle beraberliği yakaladılar ve maç da 1-1 bitti."

"İYİ DEFANS YAPTIK"

"Oyuncularımın bugün mental açıdan verdiği mücadeleden mutluyum. Defansif anlamda çalıştığımızı söylemiştim. Bugün baktığınızda rakibe fazla pozisyon vermeyen, 10 kişi topun arkasında başarıyla duran bir takım vardı. Tabi galip gelemediğimiz zaman mutsuz oluyoruz ancak pozitif şeyler de vardı."

"SEMİH'İ SOL BEKE ALDIM ÇÜNKÜ..."

"Semih'i sol beke aldım ve o an takıma bunun faydalı olacağını düşündüğüm için böyle karar verdim."

BEŞİKTAŞ DERBİSİ HAKKINDA...

"Beşiktaş derbisine kadar 8 günümüz var. Bu süre hazırlanmamız izin bize yeterli olacaktır."


Galatasaray'da Bruma takıma dönecek mi?


Teknik Direktör Igor Tudor tarafından Rizespor maçının kadrosuna alınmayan Bruma hakkında Hırvat hoca Rizespor maçı sonrası basın toplantısında konuştu. 

Igor Tudor, "Bruma sevdiğim bir oyuncu. Genç olduğunu unutmamak lazım. Bir hata yaptığı için İstanbul'da kaldı. Pazartesi aramıza dönecek. İnandığım tek bir şey var. Hoca ve oyuncular işlerini yapmalı.En üstte kulüp vardır.Bununla ilgili başka sözüm yok." ifadelerini kullandı. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)