comScore

Galatasaray Galatasaray

Igor Tudor tepkisi! "Karabükspor'dan özür diliyorum"

15 Şubat 2017, Çarşamba 12:14
Igor Tudor tepkisi!

Sarı kırmızılı kulübün Futboldan sorumlu eski yöneticisi Fatih Gökşen de Hırvat teknik adamın transfer sürecini eleştirdi.

FutbolArena Özel - Sarı kırmızılı kulübün Futboldan sorumlu eski yöneticisi Fatih Gökşen de Hırvat teknik adamın transfer sürecini eleştirdi. Fatih Gökşen, Karabükspor camiasından yönetimin bu tavrı nedeniyle özür diledi.

Galatasaraylı eski yönetici, "Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste... Ya da ağlayanın malı alanı güldürmez. Bunlar bizim atasözlerimiz.  Bu transfer hiç olmadı. Karabükspor'a çok ayıp oldu. Ben şahsım adına Karabükspor camiasından özür diliyorum" dedi


Adnan Öztürk'ten, Dursun Özbek'e telefon


Galatasaray'ın, Jan Olde Riekerink'in görevine son verip Karabükspor Teknik Direktörü Igor Tudor ile el sıkışması, spor kamuoyunda 'etik' tartışması başlattı.
Galatasaray'ın Tudor ile anlaşmasına Karabükspor Kulübü Başkanı Ferudun Tankut tepki gösterirken, Galatasaray camiasından da bazı önemli isimler Hırvat teknik adamın transfer sürecini doğru bulmadı.

Bunların başında ise Galatasaray Kulübü eski Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk'ün geldiği ortaya çıktı.

''BU BİZE YAKIŞMAZ BAŞKANIM''

Adnan Öztürk'ün dün akşam saatlerinde Başkan Dursun Özbek'i arayarak, "Sayın başkanım, Galatasaray ne durumda kalırsa kalsın böyle bir transfere imza atmamalı. Ligin ortasında Karabükspor'un teknik direktörünü almak Galatasaray'a yakışmaz. Bence bu transferden vazgeçelim" dedi.
 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)