comScore

Galatasaray Galatasaray

Igor Tudor: ''Sabri hala oynuyor mu?''

15 Şubat 2017, Çarşamba 16:11
Igor Tudor: ''Sabri hala oynuyor mu?''

Galatasaray'ın yeni hocası Igor Tudor bugün Florya'da akşam yapılacak idmana çıkmadan önce yöneticilerle bir araya geldi.

FutbolArena - Hollandalı çalıştırıcı Jan Olde Riekerink yerine göreve başlayan Igor Tudor bugün Florya Metin Oktay tesislerinde yöneticilerle bir araya geldi.

Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, Önce Başkan Dursun Özbek ile görüşen ve sözleşme detaylarında anlaşan Hırvat hoca Igor Tudor ardından diğer yöneticilerle tanıştı. Sohbet esnasında ise Tudor'un, Sabri'yle ilgili yaptığı espri, herkesi gülmekten kırdı geçirdi.
Yıllar önce 2 Aralık 2003'te Juventus forması giyerken Galatasaray'a karşı forma giydiğini kaydeden Tudor, bugün futbolcusu olarak görev yapacak Sabri'den çalım yediğini ifade etti ve "O hala oynuyor mu?" diyerek herkesi güldürdü.

''GALATASARAY TARAFTARI MUHTEŞEM''

Tudor, Galatasaray taraftarına da övgüler yağdırdı ve "Juventus'ta onların önünde oynadım. Takımlarına muhteşem destek veriyorlar. Galatasaray gibi bir takıma da böyle seyirci yakışır. Muhteşem bir atmosferde oynamıştık ve Galatasaray taraftarını da o zaman kendi aramızda çok konuştuk" dedi.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)