comScore

İdo Tatlıses'ten TAMAM açıklaması - İdo Tatlıses tamam mı dedi? (İdo Tatlıses kimdir?)

09 Mayıs 2018, Çarşamba 21:29
İdo Tatlıses'ten TAMAM açıklaması - İdo Tatlıses tamam mı dedi? (İdo Tatlıses kimdir?)

İdo Tatlıses TAMAM mı dedi? İdo Tatlıses'ten TAMAM açıklaması. İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses önceki gün çektiği ve not olarak 'TAMAM TAMAM' diyerek paylaştığı video hakkında açıklamada bulundu. İdo Tatlıses tamam demediğini çektiği videonun siyasi bir içerik olmadığını açıkladı.

FutbolArena - Cumurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın geçtiğimiz gün yaptığı 'Milletimiz tamam derse kenara çekiliriz' açıklamasından sonra sosyal medyada oluşuan TAMAM kampanyasının yankıları sürüyor. İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses'in geçtiğimiz gün paylaştığı TAMAM temalı videonun, Recep Tayyip Erdoğan'ın sözlerine yönelik olduğu öne sürülmüştü. Genç şarkısı konu hakkında açıklamada bulundu. İdo Tatlıses 'TAMAM' mı dedi?


İdo Tatlıses TAMAM mı dedi? İdo Tatlıses'ten TAMAM açıklaması


İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses'in yaplaşmış olduğu 'TAMAM' videosu kafaları karıştırdı. 2 milyon civarı tweet atılan 'TAMAM' akımının yankılarının sürdüğü sırada İdo Tatlıses'in paylaşmış olduğu 'TAMAM TAMAM' temalı şarkı kafaları karıştırdı.

İdo Tatlıses yaptığı açıklamada amacının siyaset olmadığını çekmiş oldu ve videonun herhangi bir siyasal içerik içermediğini açıkladı. 
 

#Tamam twitter haberleri (Twitter #tamam nedir?)


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Milletimiz tamam derse biz kenara çekiliriz" açıklamasının ardından twitter'da #tamam etiketi bir anda popüler oldu. 9 Mayıs Çarşamba günü ise Tamam tweeti dışında TamammıDevammmı etiketi twitter'da popüler oldu. Peki nedir Günaydın TAMAM ve TamammıDevammı etiketleri? Günaydın TAMAM ve TamammıDevammı ne anlama geliyor? 


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a muhalif olan kesim, 24 Haziran seçimleri öncesinde twitter'da başlatılan #Tamam etiketi altına 1 milyonu aşkın tweet attı. Kısa süre içerisinde hem twitter, hem de Facebook'ta fenomen olan tamam paylaşımı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı savunan kesim ise buna karşın Devam etiketi altında yine bir o kadar paylaşımda bulundu. 9 Mayıs Çarşamba günü TamammıDevammı etiketi twitter'da trend topic oldu. İşte dünden bugüne ön plana çıkan T A M A M paylaşımları:


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "TAMAM" açıklaması


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün partisinin grup toplantısında, "Bizi İstanbul Büyükşehir Başkanlığı'na da, AK Parti Genel Başkanlığı'na da, Başbakanlık ve Cumhurbaşkanlığı'na da milletim getirdi. Onlar 'Tamam' derse, kenara çekiliriz" dedi. Erdoğan'ın bu açıklaması Twitter'da hem dünya hem de Türkiye gündeminde birinci sıraya geldi. Twitter'da 'TAMAM' mesajını veren kullanıcıların attığı tweet'lerin sayısı 1 milyonu geçti.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"