comScore

St. Etienne - Lorient iddaa tahmini (30 Ağustos 2020)

30 Ağustos 2020, Pazar 10:22
St. Etienne - Lorient iddaa tahmini (30 Ağustos 2020)

St. Etienne - Lorient maçına iddaa tahmini araştıranlar için Fransa Ligi yazarlarımızdan Aytaç Korkmaz yorumunu hazırladı.

FutbolArena - Fransa Ligue 1'de heyecan Pazar maçlarıyla devam edecek. FutbolArena İddaa Yazarı Aytaç Korkmaz, günün maçlarından en güvendiği tercihi kaleme aldı. St. Etienne - Lorient iddaa, St. Etienne - Lorient canlı, St. Etienne - Lorient iddaa maç sonucu gibi aramaların yanıtları haberimizde.
 

St. Etienne - Lorient maçı iddaa tahmini


Geçtiğimiz yıl hedeflerin uzağında kalan St. Etienne, pandemi arası sonrasında PSG ile oynadığı Fransa kupası finalinde deyim yerindeyse rakibine kök söktüydü. Üstelik uzun süre 10 kişi oynamalarına rağmen. Takımın başına geçtiğimiz yıl geçen Puel, ligin en tecrübeli ve en iyi takım kurucularından birisi. Dolayısıyla bu sezon çok daha etkili bir ekip izleyeceğimizi düşünüyorum.

Ligue 1'e geri dönen Lorient ise Strasbourg karşısında ilk yarıyı yenik kapatmasına rağmen ikinci yarıda rakip üzerinde kurduğu baskının karşılığını 3 golle aldı. Sezona iç sahada böyle başlamak etkileyici. Henüz St. Etienne ilk maçını oynayacak dolayısıyla ev sahibine güvenin çok yüksek olması zor ama 2,05 orandan galibiyet riskine girilebilir diye düşünüyorum.
İDDAA HABERLERİ İÇİN TIKLA!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!