comScore

Nesine.com İddaa kuponu ve tahminleri (6 Ekim 2017 Cuma)

06 Ekim 2017, Cuma 09:18
Nesine.com İddaa kuponu ve tahminleri (6 Ekim 2017 Cuma)

İddaa kuponları ve yorumları FutbolArena'da! Nesine.com yazarları günün İddaa maçlarını yorumladı ve kuponları hazırladı.

FutbolArena - İddaa'da günün kuponu ve yorumları! Bügünün heyecanının yaşanacağı iddaa bülteni bugün oynanan karşılaşmaların listesini sizler için derledik. Nesine.com editörleri tahmin ve yorumlarını sizler için paylaştı.


Senih Yurga'nın İddaa tahminleri ve kuponları


100 TÜRKİYE-İZLANDA İY0 1.80

A Milli Takımımız için tamam ya da devam mücadelesi. Eskişehir'de İzlanda ile oynayacağımız 2018 Dünya Kupası yolundaki bu kritik mücadele öncesi puanımız 14. 16 puanlı İzlanda ise aynı puanlı lider Hırvatistan'ın averajla hemen arkasında ikinci sırada. Grubu lider bitirenler direkt, ikinciler ise play-off oynuyor. Yalnız ufak bir detay; 9 grupta en kötü ikinci play-off oynama hakkı elde edemiyor. Ukrayna maçını kaybettiğimizde moraller bozulmuştu ama Hırvatistan karşısında Cenk Tosun'un golüyle kazanınca umutlar tekrar yeşerdi. Umutların gerçeğe dönüşmesi ise bu maça bağlı. Teknik patron Lucescu, Ukrayna maçından sonra hakemlere tartışmalı pozisyonları telefonuyla gösterdiği gerekçesiyle 1 maç ceza aldı ve kulübede olamayacak. İzlanda kampından ise sakatlık haberi geldi. Antalya'da kamp yapan İzlanda'da Gunnarsson ve Halldorsson'un durumları maç saati belli olacak. Eskişehir de yine güzel bir atmosfer olacak. Kritik ve zorlu maçta ilk yarı iki takımda temkinli oynayabilir. Tercihim devre beraberliği.


Rıdvan Aksu'nun  İddaa kuponu ve yorumları


779 AVUSTURYA-SIRBİSTAN MS2 1.95
Evinde Gürcistan'la berabere kalan Avusturya'nın grubu 2. bitirmesi artık mucize. Zaten o mucize gerçekleşse bile büyük ihtimalle en kötü 2. olarak play-off'a kalamazlar. Alaba, Hinteregger, Sabitzer, Harnik, Prödl ve Schöpf bu maçta kadroda yok. Özellikle savunma hattı için çok önemli ismler. Arnautovic'in de durumu belirsiz. Sırbistan burada kazanırsa Dünya Kupası biletini alacak. Statta çok sayıda Sırp olması bekleniyor. '2' oynanır.


Berkuk Ünyay'ın İddaa kuponu ve yorumları


778 GÜRCİSTAN-GALLER İY0 1.85

Gürcistan, Weiss yönetiminde cesur ve istekli bir futbol oynuyor. Oynadıkları son 5 karşılaşmada yenilmediler. Kaybetmeme serisi de onları cesaretlendirdi. Galler kazanmak zorunda ama Bale sakat. Devrede eşitlik bekliyorum.


Kerimcan Özdal'ın idaa kuponu ve yorumları


571 İSVEÇ-LÜKSEMBURG (3H) 1 1.85

İsveç üst üste yaşadığı puan kayıplarının ardından Beyaz Rusya deplasmanında 4-0 kazandı. Şu anda 16 puanla 2. sıradalar. 17 puanlı Fransa zirvede. Daha önemlisi 13 puanlı Hollanda 3. basamakta. İsveç son maçında 3 puan arkasındaki Hollanda ile deplasmanında karşılaşacak. Dünya Kupası Elemeleri'nde puan eşitliğinde genel averaja bakılıyor. İsveç'in şu anda Hollanda'ya karşı averajda 6 gol üstünlüğü var. Lüksemburg maçında da fark atarak son mücadeleye büyük bir avantajla çıkmak isteyecekler. Konuk ekibin, Fransa performansı tarihi bir karşılaşmaydı. Tekrarlanabileceğini düşünmüyorum. Handikap aşılır.


Nesine.com İddaa kuponu (6 Ekim 2017


Nesine.com üyelerinin en çok tercih ettiği, popüler bahislerde ön plana çıkan maçlardan hazırlanmış iddaa kuponudur.

100 TÜRKİYE-İZLANDA MS1 1.60
778 GÜRCİSTAN-GALLER MS2 1.70
780 HIRVATİSTAN-FİNLANDİYA MS1 1.05
779 AVUSTURYA-SIRBİSTAN MS2 1.95

ORAN: 5.57

FutbolArena'da İddaa sayfası üzerinden en güncel tahmin ve kuponları inceleyebilirsiniz.


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)