comScore

Nesine.com İddaa kuponu ve tahminleri (10 Ekim 2017 Salı)

10 Ekim 2017, Salı 11:49
Nesine.com İddaa kuponu ve tahminleri (10 Ekim 2017 Salı)

İddaa kuponları ve yorumları FutbolArena'da! Nesine.com yazarları günün İddaa maçlarını yorumladı ve kuponları hazırladı.

FutbolArena - İddaa'da günün kuponu ve yorumları! Bügünün heyecanının yaşanacağı iddaa bülteni bugün oynanan karşılaşmaların listesini sizler için derledik. Nesine.com editörleri tahmin ve yorumlarını sizler için paylaştı.


Senih Yurga'nın İddaa tahminleri ve kuponları


405 HOLLANDA-İSVEÇ 2.5 ÜST 1.30

Hollanda yine büyük bir turnuvayı bu 90 dakika sonunda kaçıracak. Tamamen mucizelere bağlı bir şansları var. O da şu: İsveç'i 7-0 yenmek. Teknik direktör Advocaat, rakiplerinin Lüksemburg'u 8-0 yenemeyeceğini iddia etmişti ama sonuç 8-0 bitti. Şimdi de 7-0 kazanabileceklerini dile getiriyor. Hollanda milli takımlar düzeyinde en kötü yönetimi ve döneminden geçiyor. Elbette İsveç'i bu kadar farklı yenemezler, hatta normal bir skorla yenmeleri bile zor bir karşılaşma olacak. Gollü bir 90 dakika izleriz.  
 

Rıdvan Aksu'nun  İddaa kuponu ve yorumları

 

404 YUNANİSTAN-CEBELİTARIK (4H) MS1 2.00


Yunanistan kazanırsa grubu 2. bitirecek. Cebelitarık, Avrupa futbolunun San Marino ile birlikte en zayıf takımı. Yunanistan, Cebelitarık'ı deplasmanda 4-1 yenerken 4 golü de ilk yarıda atmıştı. Çok gol kaçırdılar. O maçta 8 gol atabilirlerdi. Şimdi kendi evlerindeler. Yunanistan'ın bu defa büyük bir fark atacağını düşünüyorum.
 

Fuat Türk'ün idaa kuponu ve yorumları


402 ESTONYA-BOSNA HERSEK HMS1 2.35

Evinde Belçika'ya kaybeden Bosna Hersek'in tüm umutları tükenmil durumda. Cebelitarık'ın Yunanistan deplasmanında kaybetmemesi gerekiyor. Fakat bu durumda bile Bosna Hersek'in en kötü ikinci olması söz konusu. Estonya'ya son maçlarda üstünlük kurdular fakat takım olarak moral motivasyon açısından kötü durumdalar. Estonya son oynadığı 3 maçta yenilmeden 7 puan topladı. Ev sahibi direnip puan alabilir. 
 

Mertcan Bulca'nın İddaa kuponu ve yorumları
 

404 PARAGUAY-VENEZUELA İY0 2.35


Paraguay işi en zor olan takım. Kesin olarak kazanmak zorunda. Üstündeki takımlarda puan kaybı yapmak zorunda. Öte yandan onları zorlayan bir başka etmen -1 olan averajları. Paulo Silva ile Alonso'nun cezalarını çekti ama şimdi de Derlis Gonzalez ve Ortiz yoklar.Venezuela'nın gençlerine ayrı bir parantez açmak gerekir. Başta 19'luk kalecileri Farinaz, elemelerinde en yüksek kurtarış yüzdesine sahip ismi olurken; son 3 maçta önemli forvetleri durdurup, tek gol yediler. Yeni jenerasyon umut aşılıyor. Dirençleri yüksek, oyundan kopmuyorlar.Yine stres altındaki bir rakiple oynayacaklar, bunu fırsata çevirmek istiyorlar. Cezalı Villanueva haricinde eksikleri bulunmuyor. İlk yarıda beraberlik riskine girilebilir.
 

Nesine.com İddaa kuponu (10 Ekim 2017)


Nesine.com üyelerinin en çok tercih ettiği, popüler bahislerde ön plana çıkan maçlardan hazırlanmış iddaa kuponudur.


405 HOLLANDA-İSVEÇ MS1 1.60
409 PORTEKİZ-İSVİÇRE MS1 1.45
420 AVUSTRALYA-SURİYE MS1 1.20
402 ESTONYA-BOSNA HERSEK MS2 1.30


ORAN:3.62

FutbolArena'da İddaa sayfası üzerinden en güncel tahmin ve kuponları inceleyebilirsiniz.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)