comScore

İddaa'da bugün en çok oynanan maçlar ve kuponlar - Bu Maçlara DİKKAT!

10 Temmuz 2017, Pazartesi 11:25
İddaa'da bugün en çok oynanan maçlar ve kuponlar - Bu Maçlara DİKKAT!

İddaa'da en çok oynanan maçlar ve kuponlar hangileri? Detaylar haberimizde.

FutbolArena - Futbolda Avrupa'da Spor Toto Süper Lig dahil olmak üzere major liglerinde heyecan sona erdi ama Brezilya, İsveç ve Norveç Ligi  başta olmak üzere birbirinden önemli maçlar oynanacak.  
 
Pazartesi gününün heyecanının yaşanacağı iddaa bülteninde bugün oynanan karşılaşmaların listesini sizler için derledik. İddaaseverler hangi maça daha çok oynuyor? Hangi takım en çok tercih edilenler listesinin zirvesinde? Tüm bu soruların cevaplarını haberin devamında bulabilirsiniz.
 

En çok oynanan maçlar Nesine (Tarih 10 - 07 - 2017)


İddaa bülteninde bugün Brezilya, İsveç ve Norveç Ligi  başta olmak üzere 9 karşılaşma var. İddaaseverler Pazartesi günü bülteninde kuponlarında en fazla  Djurgarden-Sundsvall maçına  yer verirken, yüzde dağılımına göre Coritiba galibiyetine daha yoğunlukta oynanmakta. Djurgarden-Sundsvall listenin başında yer almasına rağmen günün en çok oynanan takımı ise Coritiba oldu. 1.60'lık oranıyla Nesine kullanıcıları tarafından en çok güvenilen takım oldu. En çok para basılan maçlar iddaa (Tarih 10 - 07 - 2017)


Brezilya, İsveç, Norveç ve İrlanda Ligi'nin yer aldığı bültende oynayacıların en çok para yatırdıkları maçları sizler için tercih ettik. İşte detaylı liste... 
294 Djurgarden-Sundsvall
293 Sarpsborg-Lillestrom
295 Göteborg-Halmstad
298 Coritiba-Recife
297 Univ De Cajamarca-Ayacucho
299 San Jose-Los Angeles

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.